Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Paparazzi” fotografon Olta Gixharin me një djalë, ja cili është ai

“Paparazzi” fotografon Olta Gixharin me një djalë, ja cili është ai
November 01
20:54 2016

Aktorja seksi Olta Gixhari është komentuar gjithnjë për jetën e saj personale.

Pak kohë më parë, biondja seksi u përfol për lidhjen me një mashkull më të vogël në moshë, që mesa duket i ka dhënë fund.

Por sot në Instagram ajo ka postuar një foto me një djalosh bukurosh, që është nipi i saj.

Teze Olta, siç e shohim edhe në foto, e sheh të voglin me shumë dashuri./ Blitz.al

image

 

Komento
Shperndaje