Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Paparacët kapin mat David Beckham!

Paparacët kapin mat David Beckham!
October 20
16:57 2016

Pavarësisht se është plot 41 vjeç, David Beckham mbetet një nga meshkujt më seksi në planet. Seksi është edhe bashkëshortja e tij, Victoria, 42 vjeçe.

Mesa duket, Beckham nuk e ka problem të “gjuajë” me sy, edhe pse në krah ka një nga femrat më seksi në Hollywood.

Ai është fotografuar nga paparacët gjatë ecjes në një nga rrugët e Venecias me dy pije të ftohta në duar, por sytë i kishte diku tjetër: te të pasmet e një vajze.

David është parë duke “ia ngulur” sytë vajzës së bëshme veshur me të shkurtra. Pra, pavarësisht se pjesë e jetës së tij është drejtuesja e një prej kompanive më të mëdha të modelingut, futbollisti s’e ka fare problem të shohë të tjera femra.

Kujdes Beckam! /Blitz.al/

 

398b8f4800000578-0-image-a-21_1476960523212 398b8e8600000578-0-image-a-22_1476960952604

Komento
Shperndaje