Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Panucci feston ditëlindjen, urimi i partneres na surprizoi të gjithëve: “Mund ta njohim njëri tjetrin edhe në mes të turmës”

Panucci feston ditëlindjen, urimi i partneres na surprizoi të gjithëve: “Mund ta njohim njëri tjetrin edhe në mes të turmës”
April 12
15:07 2018

Trajneri i Kombëtares Shqiptare Christian Panucci festoon sot ditën e tij të lindjes. Mes shumë urimesh që ka marrë nga të afërmit e tij, a ii partnerës mund të cilësohet si më i veccanti.

Samanta Togni ka publikuar në Instagram një video me të dhe përbri saj shkruan:

“Ka disa shpirtra që i zgjedh kështu sepse e njohin njëri tjetrin edhe në mes të shumë njerëzve. Gëzuar dashuri”

Rikujtojmë se Samanta është partnerja e dytë e Panuccit pas martesës së tij të parë./Blitz/.al/

Komento
Shperndaje