Blitz

 Breaking News

Pak orë përpara koncertit, Artjola Toska humb të atin!

Pak orë përpara koncertit, Artjola Toska humb të atin!
February 12
15:12 2020

Mbrëmjen e djeshme në sheshin “Nënë Tereza”, me shumë emra të njohur të muzikës folkrokike shqiptare u mbajt një koncert i cili lidhej me shpalljen e Tiranës kryeqytet, #Tirona100 .

Artjola Toska, pa diskutim ishte një prej emrave të përzgjedhur për të performuar, njotim i cili u bë zyrtarisht edhe nga Bashkia Tiranë, në rrjetet sociale.

Artjola nuk ishte e pranishme dhe arsyeja është humbja e të atit.

Burime për Anabel.al bëjnë me dije se i ati i këngëtars vuante prej kohësh nga një sëmundje, gjë që e detyroi Artjolën të anulonte koncertin recital që do të mbante këtë muaj

 

Share