Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pak kohë pas ndarjes, këngëtarja shfaqet me të dashurin e ri!

May 23
18:17 2018

 

Pak ditë pas ndarjes nga ish – i dashuri i saj Mac Miller, këngëtarja e njohur Ariana Grande duket se është e gjitha kokë e këmbë në një tjetër marrëdhënie.

Bëhet fjalë për yllin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson, i cili është së fundmi në një romancë me këngëtaren amerikane.

Miqtë pranë çiftit kanë treguar se të dy, pas një sërë takimesh me njëri-tjetrin kanë bërë tatuazhe simbolike dhe të njejta me njëri-tjetrin.

Sipas të njejtave burime, të dy të rinjtë kanë përfunduar proçesin e daljave dhe tashmë i janë dedikuar njëri tjetrit me kohë të plotë.

Ky lajm i mirë vjen direkt pas ndarjes së Arianës nga muzikante Mac, pas fundjavës së festivalit të Coachella-s, në fund të muajit prill. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje