Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pak kohë pas ndarjes, Diellza Kolgeci fillon një romancë të re

Pak kohë pas ndarjes, Diellza Kolgeci fillon një romancë të re
April 17
11:28 2018

Diellza Kolgeci, një ndër personazhet e dashura për publikun ka lajmëruar pak kohë më parë se i ka dhënë fund lidhjes të saj disa vjeçare.

Madje në një intervistë Diellza ka rrëfyer se me ish partnerin kishin mbetur miq të mirë, pavarësisht se çdo gjë kishte mbaruar.

Por së fundmi, sipas burimeve për Prive thuhet se Diellza ka nisur një romancë të re dashurie. Ajo tashmë ka krijuar një lidhje të re me një sportist, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Gjithësesi nuk na mbetet gjë tjetër veç se të presim një reagim të vetë aktores./Blitz.al/

Komento
Shperndaje