Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pak ditë përpara se të bëhet nënë, publikohen për herë të parë fotot e Meghan Markle kur ishte foshnje

Pak ditë përpara se të bëhet nënë, publikohen për herë të parë fotot e Meghan Markle kur ishte foshnje
April 13
21:03 2019

Tashmë kanë mbetur shumë pak ditë që princi Harry dhe dukesha e Sussex të bëhen prindër për herë të parë. E deri kur kjo të ndodhë ne kemi mundësinë të shohim disa fotot të Meghan kur ajo ishte një foshnjë. Ka qenë daja i saj Joseph Johnson i cili i ka publikuar fotot e saj.

Në disa prej tyre shihena dukesha pak orë pas lindjes por edhe në vitet e saj të para në prehrin e mamasë.

 

Siç e shihni në disa prej tyre duket dukesha me gjyshen e saj e cila siç është shprehur edhe Meghan ka pasur një rol të rëndësishëm në rritjen e saj.

Komento
Shperndaje