Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Regjisori John Carney falje publike Keira Knightley-t: “Më vjen turp nga vetja që kam thënë gjëra të tilla!”

Regjisori John Carney falje publike Keira Knightley-t: “Më vjen turp nga vetja që kam thënë gjëra të tilla!”

Regjisori John Carney, i cili e ka drejtuar Keira Knightley në një muzikal komedi romantike në vitin 2013, ka kërkuar falje për mënyrën se si iu përgjigj një pyetjeje mbi

Lexo me Shume

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

    E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

Mbani frymën dhe qetësohuni! Tashmë duhet ta harroni idenë e dasmës përrallore të Calvin Harris dhe Taylor Swift. Burime fillimisht për “People” treguan se çifti ishte në një krizë, por

Lexo me Shume

Roberti i Norës në variantin rumun

    Roberti i Norës në variantin rumun

“Nuk është Reggae, as Hip-Hop, as Tallava, po osht Made in Albania!” – thotë Roberti i Norës në këngën e sapolançuar! E në fakt, për diçka ka të drejtë; ashtu

Lexo me Shume

Noizy ka një tjetër familje…

Noizy ka një tjetër familje…

Reperi i njohur Noizy ka treguar se ka një lidhje të ngushtë me fëmijët jetimë dhe për çdo festë ose edhe në ditë të zakonshme, këngëtari u jep dhurata dhe

Lexo me Shume

Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

    Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

Fakte të reja dalin çdo ditë e më tepër rreth jetës private të Amber Heard, pasi ajo kërkoi divorcin nga bashkëshorti i saj, Johny Depp. Ditët e fundit, gjykata ka

Lexo me Shume

Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

    Shuma marramendëse që Justin Bieber ka dhuruar për bamirësi

Listës së VIP-ave që përdorin të ardhurat e koncerteve për të mbushur arkat e organizatave të bamirësisë i është shtuar edhe Justin Bieber. Burime pranë këngëtarit kanë thënë së Bieber

Lexo me Shume

Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!

    Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!

Drake u përfol kohët e fundit për rikthimin e tij me Rihannën. Por mesa duket kanë qenë vetëm spekulime sepse ai është parë të shoqërohet me tjetër femër. Në një

Lexo me Shume

Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber

    Selena Gomez i përkushtohet turneut, harron Justin Bieber

Selena Gomez ka filluar turneun e saj botëror. Përveç kënaqësisë dhe adhurimit të publikut, ajo është shumë e lumtur që ky turne po e ndihmon për të hequr nga mendja

Lexo me Shume

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

Urimet e VIP-ave për 1 qershorin

  Festa të rëndësishme, ndër të cilat edhe 1 qershori, nuk mund të lënë pa prekur edhe personazhet e famshëm.

Lexo me Shume

(Foto) Soni Malaj na prezanton “Sophie”-n e saj

(Foto) Soni Malaj na prezanton “Sophie”-n e saj

Soni Malaj, një nga këngëtaret e dashura për publikun, duket se dëshiron të guxojë edhe në një fushë tjetër, ku

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Flet Ermal Mamaqi mbi thashethemet për largimin nga Digitalb

  (Ekskluzive) Flet Ermal Mamaqi mbi thashethemet për largimin nga Digitalb

Ermali është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe ndiqet masivisht jo vetëm në television por dhe

Lexo me Shume

Alba Çobaj hedh poshtë zërat për ndarjen

  Alba Çobaj hedh poshtë zërat për ndarjen

Ish-banorja e “Big Brother”, Alba Çobaj, aktualisht moderatore në “In Tv” është diskutuar shpesh në media për marrëdhëniet e saj

Lexo me Shume

“Diçka po zien”, Çiljeta në Santorini

“Diçka po zien”, Çiljeta në Santorini

Pas  “Aventurës”, Çiljeta sërish vjen me një bashkëpunim. Këngëtarja është duke xhiruar klipin e këngës më të re, një bashkëpunim

Lexo me Shume

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox: “Ja çfarë mesazhi më ka dhënë vajza që kam në bark”

Megan Fox dhe vajza e saj, që ende nuk ka lindur, kanë një lidhje që vetëm ato të dyja mund

Lexo me Shume

Vesa Luma prezanton djalin e sapolindur

  Vesa Luma prezanton djalin e sapolindur

Me siguri, ky është ‘1 qershori’ më i lumtur për këngëtaren Vesa Luma. Këtë ndjesi ajo ka dashur ta ndajë

Lexo me Shume

Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

  Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

Një nga zërat më të mirë të muzikës botërore, Steve Wonder, ka ndarë me të gjithë publikun mendimin e tij

Lexo me Shume

Kush është kandidati kryesor për rolin e James Bond?

  Kush është kandidati kryesor për rolin e James Bond?

Regjisori i “James Bond”, Sam Mendes, ka folur mbi disa spekulime për sa i përket të ardhmes dhe ekskluzivitetit për rolin e

Lexo me Shume

5 teoritë e çmendura konspirative të Hollivudit që do t’ju lënë me gojë hapur

  5 teoritë e çmendura konspirative të Hollivudit që do t’ju lënë me gojë hapur

Hollivudi, përveçse është një burim arti dhe lajmesh, është gjithashtu pikënisja e shumë teorive konspirative, dhe kjo, jo për shkak

Lexo me Shume

Flasin rojet e sigurisë të Johnny Depp: “Amber ka qenë e dhunshme!”

  Flasin rojet e sigurisë të Johnny Depp: “Amber ka qenë e dhunshme!”

Rojet e sigurisë të Johnny Depp kanë thënë se Amber Heard ka qenë shumë  e dhunshme dhe se shpeshherë ka

Lexo me Shume

Një mur gjigant në Sarajevë në nder të David Bowie

  Një mur gjigant në Sarajevë në nder të David Bowie

Muzika dhe arti i David Bowie nuk ka prekur vetëm Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por ka arritur deri në

Lexo me Shume

Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez? Bukuroshja argjentinase rrëfen sekretin…

  Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez? Bukuroshja argjentinase rrëfen sekretin…

Sa meshkuj ka pasur Belen Rodriguez? E vënë në ‘shënjestër’ nga pyetjet e Vittorio Sgarbit në rubrikën “Uno contro tutti”

Lexo me Shume