Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Mesazhi plot emocion i Dafina Zeqirit: “Jam femër luftarake dhe kjo falë teje!”

    Mesazhi plot emocion i Dafina Zeqirit: “Jam femër luftarake dhe kjo falë teje!”

Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka shprehur edhe në publik që karakteri i saj është i fortë dhe larg delikates apo femrës së brishtë. Edhe nëpërmjet muzikës së saj, Duffy ka

Lexo me Shume

(Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn

    (Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn

Moderatorja Marina Vjollca dhe modelja me famë botërore, Emina Cunmulaj, kanë disa të përbashkëta. Fillimisht që të dyja kanë një fizik shumë të mirë (edhe pse Emina është modele, Marina

Lexo me Shume

Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016

    Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016

Revista e njohur Vogue ka bërë klasifikimin e fytyrave më të bukura të vitit 2016. Këta djem nuk mund ti injoroni dhe madje nuk do ti harroni kurrë. Këta janë

Lexo me Shume

Pasi ishte zhdukur për një kohë të gjatë, ky këngëtar vendos ti rikthehet skenës

Pasi ishte zhdukur për një kohë të gjatë, ky këngëtar vendos ti rikthehet skenës

Po bëhen shumë vite që këngëtari i hiteve  të njohura ”Një në një milion” dhe  “Ekstravagante” është larguar nga skena shqiptare. Berkani ka qenë një ndër ata artistë që pas

Lexo me Shume

Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani

    Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu rrallë herë publikon   foto të fëmijëve të saj. Madje, ajo ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar me prezantimin e fëmijëve në rrjetet sociale. Këtë

Lexo me Shume

Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë

    Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë

Këngëtarja Rezarta Shkurta është e martuar prej disa vitesh me Ermal Hoxhën, ku prej kësaj martesa ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre Hera. Rezarta ka bërë celebrimet por ajo

Lexo me Shume

(Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj

    (Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e  Doganave, Elisa Spiropali, ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Zëdhënësja e Kryesisë së PS-së, njëkohësisht sekretare për Rininë, ka hapur përpara

Lexo me Shume

Rita Ora nuk i qëndron dot larg Lewis Hamilton…

    Rita Ora nuk i qëndron dot larg Lewis Hamilton…

Ditën e sotme është duke u zhvilluar gara e fundit e Formula 1 për këtë sezon. Lewis Hamilton dhe Nico Rosberg janë duke garuar në Abu Dhabi për titullin e

Lexo me Shume

(Video) 7-vjeçari i talentuar shqiptar ngre publikun në këmbë në “Belgium’s Got Talent”

  (Video) 7-vjeçari i talentuar shqiptar ngre publikun në këmbë në “Belgium’s Got Talent”

“Belgium’s Got Talent” është një nga emisionet më të ndjekura në Belgjikë. Konkurrentët duhet të tregojnë talentin e tyre në

Lexo me Shume

Ledion Liço poston videon më të bukur me Sara Hoxhën, e pëlqen edhe John Legend!

  Ledion Liço poston videon më të bukur me Sara Hoxhën, e pëlqen edhe John Legend!

Siç dihet tashmë, ka mbetur edhe pak kohë para se moderatori Ledion Liço dhe Sara Hoxha të bëhen prindër të

Lexo me Shume

(Video) Edea Demaliaj ngre publikun në këmbë, emocionon si i ati

  (Video) Edea Demaliaj ngre publikun në këmbë, emocionon si i ati

Vokalisti i grupit të mirënjohur “Djemtë e detit”, Gentjan Demaliaj, ka qenë një ndër zërat më të rrallë të muzikës

Lexo me Shume

(Foto) Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja takojnë “miqtë e rrokut”

  (Foto) Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja takojnë “miqtë e rrokut”

Koncertin e legjendave shqiptare të rrokut e kanë ndjekur edhe çifti i artistëve Eneda Tarifa dhe Erion Zaloshnja. Muzikanti Zaloshnja

Lexo me Shume

Bojken Lako i beson vetëm Semit…

  Bojken Lako i beson vetëm Semit…

Bojken Lako është një ndër artistët e parë që ka lëvruar rrymën e rrok-alternativ në Shqipëri. Shumëkush kujton se dalja

Lexo me Shume

(Video) Ky kërcim sensual i Jennifer Lopez po bën xhiron e rrjetit. Ndjekësit: “Ti mbetesh numri 1!”

  (Video) Ky kërcim sensual i Jennifer Lopez po bën xhiron e rrjetit. Ndjekësit: “Ti mbetesh numri 1!”

Këngëtarja Jennifer Lopez njihet për format e saj shumë të mira trupore. Jo më kot edhe vajzat në moshë të

Lexo me Shume

(Foto) Enca Haxhia kalon një mbrëmje të bukur pranë këngëtarit të njohur shqiptar

  (Foto) Enca Haxhia kalon një mbrëmje të bukur pranë këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtarja Enca është në pritje të lançimit të këngës së saj më të re “Love on my body”, ndërkohë që

Lexo me Shume

Klaudia Pepa, balerinë e “Ballando con le Stelle?”

  Klaudia Pepa, balerinë e “Ballando con le Stelle?”

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, e cila pas pjesëmarrjes në “Amici” u kthye në një nga emrat më të dashur të

Lexo me Shume

(Video) Më në fund paqe për Tunën, feston me kunatën: “Momente të bekuara!”

  (Video) Më në fund paqe për Tunën, feston me kunatën: “Momente të bekuara!”

Këngëtarja Tuna ka qenë kryefjala e çdo lajmi rozë në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo madje ende vazhdon të jetë pjesë

Lexo me Shume

(Foto) Rita Ora provokon sërish. Këtë herë e pranon: “Kjo është foto gjatë seksit”

  (Foto) Rita Ora provokon sërish. Këtë herë e pranon: “Kjo është foto gjatë seksit”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, u bë pjesë e portaleve dhe lajmeve rozë në Shqipëri e Kosovë vetëm pak

Lexo me Shume

Me “Dua të të bëj të lumtur” është e pamundur të mos qash

  Me “Dua të të bëj të lumtur” është e pamundur të mos qash

Emisioni i sotëm ka trajtuar rastin e Dhuratës, një vajze të vogël nga Peja, e cila që prej lindjes vuante

Lexo me Shume

Ermal Fejzullahu: Nuk dua që vajza ime të bëhet këngëtare

  Ermal Fejzullahu: Nuk dua që vajza ime të bëhet këngëtare

Ermal Fejzullahu ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Thumb”, në rubrikën e intervistës, me dy gazetaret Aulona Musta

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Ermal Fejzullahu: Së shpejti bashkëpunim me 2po2

  (Ekskluzive) Ermal Fejzullahu: Së shpejti bashkëpunim me 2po2

I ftuari i radhës në rubrikën e intervistës në emisionin “Thumb” ka qenë këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu. Ermali ka zbuluar

Lexo me Shume