Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Besa Kokëdhima mama? Përgjigjet vetë këngëtarja

    Besa Kokëdhima mama? Përgjigjet vetë këngëtarja

Në vijim të intervistës së saj në emisionin “Thumb”, ku Besa foli për karrierën e saj, por edhe për ndjesitë e saj personale, edhe pse për sa u përket çështjeve

Lexo me Shume

Gaz Paja tregon momentin më të sikletshëm: “U ndjeva si m*t!”

    Gaz Paja tregon momentin më të sikletshëm: “U ndjeva si m*t!”

  Ndodh që artistët apo aktorët të kenë projekte të mira, por edhe jo të mira në karrierën e tyre artistike, ashtu si edhe momente të sikletshme në skenë. E

Lexo me Shume

Pse Bora Zemani nuk publikon më fotografi me bashkëshortin?

    Pse Bora Zemani nuk publikon më fotografi me bashkëshortin?

Është një nga gazetaret më të reja sportive, por njëkohësisht ndër më të dashurat e publikut. Bora Zemani që prej fillimit ua ka fituar zemrën ndjekësve të saj dhe tashmë

Lexo me Shume

Kush tha që VIP-at nuk tregojnë detaje nga jeta e tyre private…

    Kush tha që VIP-at nuk tregojnë detaje nga jeta e tyre private…

Jeta private apo romancat e personazheve të njohura kanë ngjallur gjithmonë kureshtje për publikun. Me kë është? Ku është? Por pse janë bashkë? Janë këto disa nga pyetjet që fansat,

Lexo me Shume

Drini Zeqo: “Isha në transmetim kur ra tërmet, ju tregoj si u shkundën dritat e studios”

    Drini Zeqo: “Isha në transmetim kur ra tërmet, ju tregoj si u shkundën dritat e studios”

Një tërmet 5.2 ballë ka tronditur pak më parë Tiranën dhe zonat përreth. E menjëherë kanë filluar edhe reagimet e para në rrjetet sociale. Padyshim që një fenomen i tillë

Lexo me Shume

Fansat e Erës fatlumë! Mund të kenë set fotosh bashkë me të

    Fansat e Erës fatlumë! Mund të kenë set fotosh bashkë me të

Ëndrra e të gjithë fansave (qofshin këta shqiptarë apo të huaj) është të takojnë idhullin e tyre  si dhe të kenë një foto me të. Dhe kjo ëndërr po u

Lexo me Shume

Më në fund! Ka shpresa për një rikthim të Chris Brown me Rihanna-n

    Më në fund! Ka shpresa për një rikthim të Chris Brown me Rihanna-n

Shpresat e këngëtarit të njohur, Chris Brown, për t’u rikthyer me ish-partneren e tij, Rihanna, nuk janë shuar ende. Sipas Hollywood Life, Brown po shpreson që këngëtarja nga Barbados të

Lexo me Shume

Ishte koha kur Getoari donte Aurelën, por zgjodhi Marinën

    Ishte koha kur Getoari donte Aurelën, por zgjodhi Marinën

Në ka një gjë që veç talentit të bën për vete nga Aurela Gaçe është humori i saj. Ajo zgjedh shpesh që të ndajë me publikun momente nga jeta e

Lexo me Shume

Albi Nako injoron Esdalin Goranin: “Nuk di ku ta fus”

  Albi Nako injoron Esdalin Goranin: “Nuk di ku ta fus”

Albi Nako, Gerd Vaso dhe Esdalin Gorani kanë qenë gjithmonë balerinët më në zë dhe janë parë si rivalë me

Lexo me Shume

Edhe Capital T frymëzohet nga filmat e animuar

  Edhe Capital T frymëzohet nga filmat e animuar

Pak ditë më parë, Ledion Liço ka publikuar disa foto në Insta Story ku tregonte se frymëzohej nga personazhi vizatimor

Lexo me Shume

(Video) Alketa Vejsiu ka gjetur një tjetër mënyrë për të mbajtur trupin në formë

  (Video) Alketa Vejsiu ka gjetur një tjetër mënyrë për të mbajtur trupin në formë

Jemi mësuar tashmë që moderatoren Alketa Vejsiu ta shohim gjithmonë në formë shumë të mirë trupore. Ajo sapo e ka

Lexo me Shume

Kompania “Apple” frymëzohet nga Era Istrefi?

  Kompania “Apple” frymëzohet nga Era Istrefi?

Nuk është çudi në fakt duke pasur parasysh të gjithë suksesin që po korr Era Istrefi së fundmi kudo në

Lexo me Shume

Komunikimi i Sarës dhe Ledionit në Instagram do t’ju kujtojë ngacmimet e fillimit të një lidhjeje

  Komunikimi i Sarës dhe Ledionit në Instagram do t’ju kujtojë ngacmimet e fillimit të një lidhjeje

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një çift shumë interesant. Jo vetëm të këndshëm në sytë e publikut, por duket

Lexo me Shume

“Big Brother” – Kei puth një tjetër vajzë në buzë. Katerina: “Ajo më kafshoi”

  “Big Brother” – Kei puth një tjetër vajzë në buzë. Katerina: “Ajo më kafshoi”

Pas dasmës së improvizuar brenda shtëpisë së Ademit dhe Jonës duket se banorët e “Big Brother” kanë ardhur në qejf

Lexo me Shume

“Big Brother” i bën ëndrrën realitet Ademit dhe Ejonës

  “Big Brother” i bën ëndrrën realitet Ademit dhe Ejonës

Duket se ëndrra e Ademit dhe Ejonës u bë realitet. Ata janë tashmë çifti i parë që martohet brenda shtëpisë

Lexo me Shume

Ja pse Klajda Gjoshën e LSI-së e duan kaq shumë

  Ja pse Klajda Gjoshën e LSI-së e duan kaq shumë

Paçka se e kemi parë nën petkun e ministres së Integrimit, një nga dikasteret më serioze dhe më të rëndësishme

Lexo me Shume

Arilena Ara lë pas Justin Timberlake

  Arilena Ara lë pas Justin Timberlake

Ishte thjesht çështje kohe që “Nëntori” i Arilenës të tërhiqte vëmendje edhe jashtë kufijve tanë. Fillimisht kënga u pozicionua në

Lexo me Shume

Lori Hoxha tregon blerjet më të fundit, ne ju tregojmë çmimet e tyre

  Lori Hoxha tregon blerjet më të fundit, ne ju tregojmë çmimet e tyre

Blogerja Lori Hoxha së bashku me motrën e saj Sarën dhe vogëlushin London kanë vendosur të bëjnë një udhëtim drejt

Lexo me Shume

Këto janë hite edhe pse “low cost”…

  Këto janë hite edhe pse “low cost”…

Videoklipet muzikore janë tejet të rëndësishme për këngëtarët, pasi një video e bukur është ajo që do të shesë në fund

Lexo me Shume

Si kurrë më parë, “Big Brother” surprizojnë Jonën dhe Ademin duke u çuar në shtëpi djalin e tyre

  Si kurrë më parë, “Big Brother” surprizojnë Jonën dhe Ademin duke u çuar në shtëpi djalin e tyre

Zakonisht jemi mësuar që surprizat “Big Brother” i bën të shtunave në mbrëmje, por këtë herë ka qenë ndryshe duke

Lexo me Shume

Këngëtarja shqiptare performon pa të brendshme në koncert?

Këngëtarja shqiptare performon pa të brendshme në koncert?

  Shpeshherë këngëtaret jo vetëm shqiptare, por edhe të huaja përdorin format e tyre, përveçse zërin dhe koreografinë. Këtë gjë

Lexo me Shume