Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Vivi e lidhur me një djalë jashtë shtëpisë?

    Vivi e lidhur me një djalë jashtë shtëpisë?

Vivi, një nga vajzat e çiftit të lesbikeve të “Big Brother”-it të këtij viti, është diskutuar ditët e fundit për një lidhje të mundshme jashtë shtëpisë. Në kushtet kur po

Lexo me Shume

Ju është prishur ndonjëherë zinxhiri i fustanit në mes të njerëzve? Klea Huta ju tregon sikletin që ka hequr!

    Ju është prishur ndonjëherë zinxhiri i fustanit në mes të njerëzve? Klea Huta ju tregon sikletin që ka hequr!

Moderatorja Klea Huta, përgjatë gjithë verës ka qenë në qytete të ndryshme ku ka moderuar ‘Maratonën e Këngës Popullore’. Mirëpo ndonëse kjo ka qenë një ndër eksperiencat më të mira

Lexo me Shume

“Dhimbjen e mposhta për tim bir”, – Alban Hoxha rrëfehet: “Është ende herët të sjell dikë në shtëpi”

    “Dhimbjen e mposhta për tim bir”, – Alban Hoxha rrëfehet: “Është ende herët të sjell dikë në shtëpi”

Alban Hoxhës i është dashur ta rrisë i vetëm djalin e tij, i cili erdhi në jetë pak ditë para se nëna e tij fatkeqësisht të ndahej nga jeta. Të qenit prind

Lexo me Shume

Çifti i pakteve – Danjeli pajtohet me të gjithë “armiqtë”, Fotinia shndërrohet në pikën e dobët të Keit

    Çifti i pakteve – Danjeli pajtohet me të gjithë “armiqtë”, Fotinia shndërrohet në pikën e dobët të Keit

Duket se me ardhjen e çifteve të reja nga shtëpia e beqarëve, në shtëpinë e madhe të “Big Brother” gjërat kanë filluar të ndryshojnë. Publiku tashmë është familjarizuar me banorët

Lexo me Shume

Chrissy Teigen i bën ëndrrën realitet një vajze

    Chrissy Teigen i bën ëndrrën realitet një vajze

Tanimë nëse kjo vajzë dëshiron të studiojë në një shkollë për bukurinë dhe estetikën i  duhet të falënderojë fillimisht Chrissy Teigen. Mercedes Edney nga New York nisi një fushatë online mbi mbledhjen

Lexo me Shume

“Hijet” e Ledrit të dashuruar më në fund morën ngjyra! Misteri i klipeve bardhë e zi ka një shpjegim

    “Hijet” e Ledrit të dashuruar më në fund morën ngjyra! Misteri i klipeve bardhë e zi ka një shpjegim

Ledri Vula është një nga reperat më të pëlqyer për publikun dhe një burim lajmesh për të gjitha mediat, jo vetëm për projektet e tij muzikore, por edhe si një

Lexo me Shume

Besa Kokëdhima: “Po të bëja skandale do të kisha më shumë klikime”

    Besa Kokëdhima: “Po të bëja skandale do të kisha më shumë klikime”

Këngëtarja Besa Kokëdhima po shijon suksesin e baladës së saj “Kokëfortë”, ndërkohë që impenjimi i saj kryesor për momentin është pjesëmarrja si trajnerë në “The Voice”. Për të folur për

Lexo me Shume

Janet Jackson ndahet nga bashkëshorti tre muaj pasi u bënë me fëmijë

    Janet Jackson ndahet nga bashkëshorti tre muaj pasi u bënë me fëmijë

Mediat shkruan gjatë për Janet Jackson, e cila u bë nënë në moshë të madhe. Tani që çifti solli në jetë djalin e tyre ata vendosën që t’i japin fund

Lexo me Shume

Gaz Paja pranon më në fund lidhjen: “Po, jam me një njeri që më kënaq”

  Gaz Paja pranon më në fund lidhjen: “Po, jam me një njeri që më kënaq”

Jeta private e aktorit të njohur Gaz Paja ka qenë gjithmonë një kureshtje e pashuar për publikun. Kjo sepse ai

Lexo me Shume

Ermal Mamaqin e merr malli për “Portokalli”-në

  Ermal Mamaqin e merr malli për “Portokalli”-në

Programi i humorit ka qenë trampolina e cila ka bërë të njohur shumë nga aktorët që sot gëzojnë një sukses

Lexo me Shume

Xhensila është “fajtore” që Besi ka ndryshuar. Aktori shndërrohet në një Romeo të vërtetë

  Xhensila është “fajtore” që Besi ka ndryshuar. Aktori shndërrohet në një Romeo të vërtetë

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata e shprehin dashurinë  çdo ditë dhe

Lexo me Shume

Gold Ag tregon përse u pajtua me Getoar Selimin. I përgjigjet Noizy-t: Për ty kam ngrënë shumë të shara

  Gold Ag tregon përse u pajtua me Getoar Selimin. I përgjigjet Noizy-t: Për ty kam ngrënë shumë të shara

Gold Ag dhe Getoar Selimi u  kanë dhënë fund konflikteve mes tyre dhe këtë e dëshmoi qartë një fotografi e

Lexo me Shume

Damiano dhe Armela pas puthjes në një shtrat. Djali: Të kam pasur fiksim, por zgjodha të distancohesha…

  Damiano dhe Armela pas puthjes në një shtrat. Djali: Të kam pasur fiksim, por zgjodha të distancohesha…

Mbrëmja e djeshme në  “Big Brother” ka qenë shumë dinamike. Produksioni e ka quajtur natën e të vërtetës ku beqarët

Lexo me Shume

Big Basta: “Po t’i bëja këngë Vesës, do më gjuanin me gurë çunat e lagjes”

  Big Basta: “Po t’i bëja këngë Vesës, do më gjuanin me gurë çunat e lagjes”

Big Basta dhe Visjani kanë ardhur në tregun muzikor me një gjetje të re. Bëhet fjalë për një këngë shumë

Lexo me Shume

Gaz Paja pjesë e politikës? Ja e vërteta e aktorit!

  Gaz Paja pjesë e politikës? Ja e vërteta e aktorit!

Është përfolur vazhdimisht që aktori i njohur i “Portokalli”-së, Gaza Paja, do të jetë pjesë e politikës. Madje kjo u

Lexo me Shume

Rrëfehet reperi i njohur shqiptar: “Po, kam pasur marrëdhënie me femrat e showbiz-it!”

  Rrëfehet reperi i njohur shqiptar: “Po, kam pasur marrëdhënie me femrat e showbiz-it!”

Nuk është çudi që personazhet e showbiz-it të krijojnë marrëdhënie me njëri-tjetrin dhe të kenë edhe historitë e tyre të

Lexo me Shume

Gazetarja e njohur shqiptare tregon publikisht se i pëlqen Ledri Vula

  Gazetarja e njohur shqiptare tregon publikisht se i pëlqen Ledri Vula

Gazetarja e njohur e “Opinion”, Desada Metaj, të cilën në përgjithësi jemi mësuar të shohim në profesionin e saj brenda

Lexo me Shume

Big Basta dhe Visjani ‘sulmojnë’ kompeticionin e njohur shqiptar: “Është gropë!”

  Big Basta dhe Visjani ‘sulmojnë’ kompeticionin e njohur shqiptar: “Është gropë!”

Big Basta dhe aktori Visjani, që jemi mësuar t’i shohim në spektaklin e humorit “2XL”, së fundi po përfliten shumë

Lexo me Shume

Më në fund Klea Huta tregon të vërtetën për lidhjen e dashurisë

  Më në fund Klea Huta tregon të vërtetën për lidhjen e dashurisë

Moderatorja Klea Huta së fundi është bërë pjesë e një sërë lajmesh në portale lidhur me jetën e saj personale.

Lexo me Shume

Besa Kokëdhima mama? Përgjigjet vetë këngëtarja

  Besa Kokëdhima mama? Përgjigjet vetë këngëtarja

Në vijim të intervistës së saj në emisionin “Thumb”, ku Besa foli për karrierën e saj, por edhe për ndjesitë

Lexo me Shume

Gaz Paja tregon momentin më të sikletshëm: “U ndjeva si m*t!”

  Gaz Paja tregon momentin më të sikletshëm: “U ndjeva si m*t!”

  Ndodh që artistët apo aktorët të kenë projekte të mira, por edhe jo të mira në karrierën e tyre

Lexo me Shume