Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Capital T ka profilin më të veçantë në Instagram, ja arsyeja…

    Capital T ka profilin më të veçantë në Instagram, ja arsyeja…

Në qoftë se hyn dhe eksploron Instagram-in e Capital T sheh se llogaria e tij ndryshon nga ato të artistëve të tjerë. Nuk jemi duke folur për numrin e ndjekësve,

Lexo me Shume

(Foto) Ditëlindja përrallore e mbesës së Noizy-t

    (Foto) Ditëlindja përrallore e mbesës së Noizy-t

E kemi parë gjithmonë nën petkun e reperit të fortë apo “gangsterit”, por ata që e njohin nga afër e dinë që Noizy është shumë familjar. Përveç prindërve dhe vajzës,

Lexo me Shume

Ashton Kutcher i përlot të gjithë me dedikimin për bashkëshorten dhe fëmijët

    Ashton Kutcher i përlot të gjithë me dedikimin për bashkëshorten dhe fëmijët

  Ata dy janë ndër çiftet më simpatike në Hollywood dhe shpesh i kemi parë edhe në role përkrah njëri-tjetrit. Po flasim për Ashton Kutcher dhe Mila Kunis, të cilët

Lexo me Shume

Hije ndarjeje në çift. “Mbylle gojën, o paranojake!”- Olsi ofendon Fiorentinën

    Hije ndarjeje në çift. “Mbylle gojën, o paranojake!”- Olsi ofendon Fiorentinën

Fiorentina nuk është fare e kënaqur me Lupçen dhe Katerinën në krye të shtëpisë, këtë ajo e ka shprehur disa herë, por ky qëndrim duket se ka mërzitur edhe Olsin.

Lexo me Shume

Lajme të bukura nga Hollywood-i! Çifti i aktorëve në pritje të ëmbël

Lajme të bukura nga Hollywood-i! Çifti i aktorëve në pritje të ëmbël

  Duket se skuadrës së njohur “Suicide Squad” do t’i shtohet edhe një tjetër pjesëtar. Aktorja e njohur e filmit hit të vitit të kaluar, Margot Robbie, është në pritje

Lexo me Shume

Bashkohen Rihanna dhe Drake

    Bashkohen Rihanna dhe Drake

Rihanna dhe Drake bëhen bashkë… në një festë ditëlindjeje. Është shkruar gjatë në media për lidhjen e tyre të dashurisë, e cila theu shumë zemra kur u deklarua se gjithçka

Lexo me Shume

(VIDEO) Puthja në buzë e Ilirit me Monikën

    (VIDEO) Puthja në buzë e Ilirit me Monikën

Çaste të paharrueshme janë duke kaluar çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afërmve po festojnë ditëlindjen e 43-të të deputetes së LSI-së. Ky është momenti pikant, kur pasi

Lexo me Shume

Pas 5 muajsh romancë, këngëtarja e njohur i jep fund lidhjes

    Pas 5 muajsh romancë, këngëtarja e njohur i jep fund lidhjes

Lidhja e Mariah Carey me balerinin e saj Bryan Tanaka ka marrë fund. Mësohet se çifti është ndarë pas xhelozisë së çmendur të balerinit. Sipas tij, këngëtarja kalonte shumë kohë

Lexo me Shume

Debat në “Big Brother”. Damiano: Kam parandjenjë se do të plasë. Lideri kërkon ndihmë: Me kë jemi ne?

  Debat në “Big Brother”. Damiano: Kam parandjenjë se do të plasë. Lideri kërkon ndihmë: Me kë jemi ne?

Ditën e djeshme është zhvilluar një debat mes Ervinit dhe Damianos, një zënkë e cila është mbartur që nga përplasja

Lexo me Shume

Mosha e vajzave nuk duhet treguar, por Jonida Vokshi nuk ka frikë ta zbulojë!

  Mosha e vajzave nuk duhet treguar, por Jonida Vokshi nuk ka frikë ta zbulojë!

Jonida Vokshi është një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe ndër më të talentuarat gjithashtu. Aktore, moderatore, pedagoge

Lexo me Shume

Dy yjet e Hollywood-it bëhen prindër për herë të parë

Dy yjet e Hollywood-it bëhen prindër për herë të parë

Irina Shayk dhe Bradley Cooper më në fund janë bërë prindër për herë të parë.  Çifti i njohur i Hollywood-it

Lexo me Shume

Herën tjetër që do të ndiheni keq që vishni të njëjtin xhup për shumë vite, kujtoni Noizy-n dhe qetësohuni!

  Herën tjetër që do të ndiheni keq që vishni të njëjtin xhup për shumë vite, kujtoni Noizy-n dhe qetësohuni!

Është një nga reperat më të përfolur të momentit dhe rrjedhimisht më të pëlqyerit. Noizy jo vetëm që i ngjiti

Lexo me Shume

(VIDEO) Ilir Meta “e djeg” për ditëlindjen e Monikës, festë me LRI-në

  (VIDEO) Ilir Meta “e djeg” për ditëlindjen e Monikës, festë me LRI-në

Ilir Metën rrallë e keni parë kaq në qejf. Në ditëlindjen e 43-të të bashkëshortes nuk është përmbajtur, por ka

Lexo me Shume

Bleonës i vjen aty ku nuk mban më, shpall në Instagram kriteret për burrin e saj potencial

  Bleonës i vjen aty ku nuk mban më, shpall në Instagram kriteret për burrin e saj potencial

Bleona Qereti ka qenë gjithnjë e hapur me publikun e saj, qoftë në momentet e saj më të mira, ashtu

Lexo me Shume

Blendi Fevziu, së shpejti baba për herë të tretë? Rrëfimi i gazetarit

  Blendi Fevziu, së shpejti baba për herë të tretë? Rrëfimi i gazetarit

Gazetari Blendi Fevziu, përpos anës profesionale, ka edhe një jetë të vrullshme familjare. Detaje nga puna, karriera dhe jeta e

Lexo me Shume

Gerta e “Big Brother” e krahason veten me Di Caprio-n: “Edhe ai humbi shumë herë çmimin, por u përfol më shumë se fituesit”

  Gerta e “Big Brother” e krahason veten me Di Caprio-n: “Edhe ai humbi shumë herë çmimin, por u përfol më shumë se fituesit”

Banorja e “Big Brother”, e cila doli në javën e parë së bashku me partnerin e saj, Denisin, Gerta, duket

Lexo me Shume

Urimi me fjalë zemre i Alba Çobajt për të dashurin do t’jua bëjë më të ngrohtë ditën

  Urimi me fjalë zemre i Alba Çobajt për të dashurin do t’jua bëjë më të ngrohtë ditën

Ish-konkurrentja e “Big Brother”,  Alba Çobaj, duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë. Prej kohësh tashmë lajmi se ajo është

Lexo me Shume

Kida, Mozzik, Getinjo dhe të tjerët marrin vendimin e “çuditshëm”: ndërrojnë profesion!

  Kida, Mozzik, Getinjo dhe të tjerët marrin vendimin e “çuditshëm”: ndërrojnë profesion!

Mirë, mirë, nuk është ashtu siç duket! Do ta ndërrojnë profesionin e këngëtarit ,por jo përgjithmonë, vetëm për një ditë.

Lexo me Shume

Era Istrefi ka vendosur të na “çmendë”! Ndryshimi i look-ut habit fansat

  Era Istrefi ka vendosur të na “çmendë”! Ndryshimi i look-ut habit fansat

Që Era Istrefi është një nga vajzat më stil që kemi, kjo është pak por e sigurt. Por sa më

Lexo me Shume

Nëse menduat se ditëlindja e Xhensilës kaloi vetëm me një urim nga ana e Besit, shihni çfarë përgatiti ai në mbrëmje!

  Nëse menduat se ditëlindja e Xhensilës kaloi vetëm me një urim nga ana e Besit, shihni çfarë përgatiti ai në mbrëmje!

Urimi shumë i ndjerë i Bes Kallakut ndaj të dashurës së tij të zemrës, Xhensilës, u shpërnda dje me shpejtësi

Lexo me Shume

Gjesti i Kylie Jenner po bën xhiron e rrjetit! Shoqëroi në ballo djalin që e kishin refuzuar të gjitha…

  Gjesti i Kylie Jenner po bën xhiron e rrjetit! Shoqëroi në ballo djalin që e kishin refuzuar të gjitha…

E keni parasysh që gjithnjë është një djalë i cili, edhe pse provon shumë, sërish nuk arrin të ftojë dot një

Lexo me Shume