Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Shokuese! 50 Cent godet me grusht fansen në koncert

    Shokuese! 50 Cent godet me grusht fansen në koncert

50 Cent është një nga reperat më të pëlqyer dhe që ka një karrierë të gjatë në muzikë. Fansat janë të çmendur pas tij dhe muzikës që ai bën, edhe

Lexo me Shume

Musa dhe Dona nuk janë gati për intimitet. Debati Damiano-Ervin ndan shtëpinë në dy klane

    Musa dhe Dona nuk janë gati për intimitet. Debati Damiano-Ervin ndan shtëpinë në dy klane

“Konkurrentë, duke nisur nga sot, çdo mbrëmje do të thërras një çift që do të jetë i përzgjedhur për të pasur 30 minutat e tyre të imunitetit në dhomën “vend

Lexo me Shume

Ku ishin dje Marjana dhe Xumi? Vërtetohen zërat mbi largimin nga “YFSF”

    Ku ishin dje Marjana dhe Xumi? Vërtetohen zërat mbi largimin nga “YFSF”

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar si gjithnjë spektakli i imitimeve “Your Face Sounds Familiar”, në të cilin janë bërë bashkë artistë shumë të dashur për publikun, të cilëve u duhet

Lexo me Shume

Familja e George Michael përzë nga shtëpia të dashurin e të ndjerit

    Familja e George Michael përzë nga shtëpia të dashurin e të ndjerit

Ish-të dashurin e këngëtarit të njohur George Michael, Fadi Fawaz, e kanë përzënë nga shtëpia 5 milionë paundëshe e të ndjerit. “Daily Mail” shkruan se ka qenë familja e George

Lexo me Shume

Në ditën e saj të lindjes, Monika Kryemadhi bën të lumtura nënat e reja

    Në ditën e saj të lindjes, Monika Kryemadhi bën të lumtura nënat e reja

Ditën e djeshme, bashkëshortja e kryeparlamentarit Ilir Meta dhe deputetja e LSI-së në Lezhë, Monika Kryemadhi, ka festuar ditën e saj të lindjes. Ajo e ka festuar ditëlindjen me të

Lexo me Shume

Ngjyra e kuqe “çmend” një tjetër këngëtar

Ngjyra e kuqe “çmend” një tjetër këngëtar

Ngjyra e kuqe është kthyer tashmë në trend. Këngëtarët në çdo foto përfshijnë detaje të ndryshme në ngjyrë të kuqe. Fillimisht Era Istrefi publikoi klipin e saj “Redrum”, ku çdo

Lexo me Shume

Billboard Music Awards, shpallen nominimet. Kryesojnë Drake dhe Chainsmokers

    Billboard Music Awards, shpallen nominimet. Kryesojnë Drake dhe Chainsmokers

Pasditen e sotme janë shpallur nominimet për ceremoninë prestigjioze të ndarjes së çmimeve Billboard Music Awards 2017. Të gjitha nominimet janë bërë në bazë të kohëzgjatjes së projekteve muzikore, si

Lexo me Shume

(Video) Kujt i shkon më shumë kjo tango dashurie, Al Pacino-s apo Bes Kallakut?

    (Video) Kujt i shkon më shumë kjo tango dashurie, Al Pacino-s apo Bes Kallakut?

Mbrëmjen e djeshme, Xhensila Myrtezaj ka festuar ditëlindjen e saj në prani të të fejuarit Bes Kallaku dhe familjarëve të tyre. Këngëtarja ka shpërndarë foto dhe video nga këto momente

Lexo me Shume

Djali i këngëtarit, kopja e tij…

Djali i këngëtarit, kopja e tij…

Prej pak kohësh këngëtari, Endrik Beba është bërë babai i një djali. Ai ka vendosur ta quajë vogëlushin e tij

Lexo me Shume

Bashkëpunëtori i Bleona Qerretit, projekt me këngëtarin e famshëm

Bashkëpunëtori i Bleona Qerretit, projekt me këngëtarin e famshëm

Të gjithë e mbajmë mend bashkëpunëtorin e njohur të këngëtares shqiptare, Bleona Qereti, i cili i solli asaj projektet e

Lexo me Shume

(Video) Stilisti i njohur: “Rudina Magjistari vishet skandal!”

(Video) Stilisti i njohur: “Rudina Magjistari vishet skandal!”

  Shpeshherë, personazhet e njohura të ekranit janë vënë në shënjestër të stilistëve dhe njerëzve të modës, të cilët komentojnë

Lexo me Shume

Capital T ka profilin më të veçantë në Instagram, ja arsyeja…

  Capital T ka profilin më të veçantë në Instagram, ja arsyeja…

Në qoftë se hyn dhe eksploron Instagram-in e Capital T sheh se llogaria e tij ndryshon nga ato të artistëve

Lexo me Shume

(Foto) Ditëlindja përrallore e mbesës së Noizy-t

  (Foto) Ditëlindja përrallore e mbesës së Noizy-t

E kemi parë gjithmonë nën petkun e reperit të fortë apo “gangsterit”, por ata që e njohin nga afër e

Lexo me Shume

Ashton Kutcher i përlot të gjithë me dedikimin për bashkëshorten dhe fëmijët

  Ashton Kutcher i përlot të gjithë me dedikimin për bashkëshorten dhe fëmijët

  Ata dy janë ndër çiftet më simpatike në Hollywood dhe shpesh i kemi parë edhe në role përkrah njëri-tjetrit.

Lexo me Shume

Hije ndarjeje në çift. “Mbylle gojën, o paranojake!”- Olsi ofendon Fiorentinën

  Hije ndarjeje në çift. “Mbylle gojën, o paranojake!”- Olsi ofendon Fiorentinën

Fiorentina nuk është fare e kënaqur me Lupçen dhe Katerinën në krye të shtëpisë, këtë ajo e ka shprehur disa

Lexo me Shume

Lajme të bukura nga Hollywood-i! Çifti i aktorëve në pritje të ëmbël

Lajme të bukura nga Hollywood-i! Çifti i aktorëve në pritje të ëmbël

  Duket se skuadrës së njohur “Suicide Squad” do t’i shtohet edhe një tjetër pjesëtar. Aktorja e njohur e filmit

Lexo me Shume

Bashkohen Rihanna dhe Drake

  Bashkohen Rihanna dhe Drake

Rihanna dhe Drake bëhen bashkë… në një festë ditëlindjeje. Është shkruar gjatë në media për lidhjen e tyre të dashurisë,

Lexo me Shume

(VIDEO) Puthja në buzë e Ilirit me Monikën

  (VIDEO) Puthja në buzë e Ilirit me Monikën

Çaste të paharrueshme janë duke kaluar çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afërmve po festojnë ditëlindjen e 43-të

Lexo me Shume

Pas 5 muajsh romancë, këngëtarja e njohur i jep fund lidhjes

  Pas 5 muajsh romancë, këngëtarja e njohur i jep fund lidhjes

Lidhja e Mariah Carey me balerinin e saj Bryan Tanaka ka marrë fund. Mësohet se çifti është ndarë pas xhelozisë

Lexo me Shume

Debat në “Big Brother”. Damiano: Kam parandjenjë se do të plasë. Lideri kërkon ndihmë: Me kë jemi ne?

  Debat në “Big Brother”. Damiano: Kam parandjenjë se do të plasë. Lideri kërkon ndihmë: Me kë jemi ne?

Ditën e djeshme është zhvilluar një debat mes Ervinit dhe Damianos, një zënkë e cila është mbartur që nga përplasja

Lexo me Shume

Mosha e vajzave nuk duhet treguar, por Jonida Vokshi nuk ka frikë ta zbulojë!

  Mosha e vajzave nuk duhet treguar, por Jonida Vokshi nuk ka frikë ta zbulojë!

Jonida Vokshi është një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe ndër më të talentuarat gjithashtu. Aktore, moderatore, pedagoge

Lexo me Shume