Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Ervini: “Je i pafytyrë”. Danjeli: “Ti je legen”. Ofendime të rënda brenda shtëpisë së “Big Brother”

    Ervini: “Je i pafytyrë”. Danjeli: “Ti je legen”. Ofendime të rënda brenda shtëpisë së “Big Brother”

Ervini kapet me Danjelin dhe e ofendon duke i thënë se është i pafytyrë, ndërsa ai i kërkon argumente. Ervinin e ka shqetësuar fakti se pse një javë më parë

Lexo me Shume

Kur Stresi vendos të bëhet djalë i ndjeshëm: “Deri sa të vdes do të të përulem!”

    Kur Stresi vendos të bëhet djalë i ndjeshëm: “Deri sa të vdes do të të përulem!”

Rrallë herë e shohim Stresin djalë të ndjeshëm, por ama ‘shpërthimet’ ndjesore i ka nga më të veçantat. Këtë mëngjes ai e ka nisur me disa fjalë shumë të bukura

Lexo me Shume

Nuk kemi pse çuditemi nga çiftet në “Big Brother”, sepse bashkëjetojmë çdo ditë me kopjet e tyre

    Nuk kemi pse çuditemi nga çiftet në “Big Brother”, sepse bashkëjetojmë çdo ditë me kopjet e tyre

Ky sezon i “Big Brother” deri tani ka qenë mjaft i suksesshëm. Kjo ndoshta nga formula ndryshe e këtij viti (loja me çifte) shtuar dhe faktin që po jetojmë në

Lexo me Shume

Më në fund! Në familjen Kardashian ka dasmë në horizont…

    Më në fund! Në familjen Kardashian ka dasmë në horizont…

Khloe Kardashian duket sikur e ka ndarë mendjen që Tristan Thompso është shpirti i saj binjak. Në një intervistë për “ES Magazine” ajo ka rrëfyer disa detaje të pathëna më

Lexo me Shume

E keni dëgjuar këngën e re të Shakira-s? Tregon gjithë procesin se si ra në dashuri me Gerard Pique

    E keni dëgjuar këngën e re të Shakira-s? Tregon gjithë procesin se si ra në dashuri me Gerard Pique

E gjitha paska nisur me disa gota “mojito”… Shakira ka lançuar këngën e saj të re “Me Enamore” dhe nëse e dëgjoni me kujdes, tregon gjithë historinë se si u

Lexo me Shume

Dafina Zeqirit i realizohet ëndrra! Ndjek nga afër koncertin e reperit të njohur amerikan

    Dafina Zeqirit i realizohet ëndrra! Ndjek nga afër koncertin e reperit të njohur amerikan

Teksa të gjithë e dimë se tashmë këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri po jeton në SHBA, vend në të cilin ajo po përpiqet të ndërtojë karrierën e saj muzikore, nuk po

Lexo me Shume

Eli Fara kthehet në adoleshencë, zbulon për të gjithë se si dukej atëherë

    Eli Fara kthehet në adoleshencë, zbulon për të gjithë se si dukej atëherë

Këngëtarja e njohur Eli Fara është një ndër gratë më të bukura të skenës shqiptare. Ajo vazhdimisht komentohet si një nga ato të cilat nuk njohin as moshë dhe as

Lexo me Shume

Këngëtarja e njohur shqiptare, potente si Beyonce dhe Rihanna

    Këngëtarja e njohur shqiptare, potente si Beyonce dhe Rihanna

Ndryshe nga shumica e këngëtarëve apo personazheve të njohur, të cilët vihen në qendër të vëmendjes për shkak të skandaleve apo “scoop”-eve, Kejsi Tola është vënë re gjithmonë për perfomancat

Lexo me Shume

Bashkëshortja e Michael Buble flet për sëmundjen e djalit të tyre

  Bashkëshortja e Michael Buble flet për sëmundjen e djalit të tyre

Bashkëshortja e Michael Buble, Luisana Lopilato, ka folur për shëndetin e djalit të saj, duke treguar se ai është duke

Lexo me Shume

Arilena Ara thyen një tjetër rekord

  Arilena Ara thyen një tjetër rekord

Edhe pse jemi në muajin prill, “Nëntori” i Arilena Arës vazhdon të thyejë rekordet e të jetë në top-listë. Fillimisht,

Lexo me Shume

Aktorët e “Fast & Furious” përkujtojnë Paul Walker në premierën e filmit të njohur

  Aktorët e “Fast & Furious” përkujtojnë Paul Walker në premierën e filmit të njohur

“The Fate of the Furious” ose “Fast & Furious 8” do të jetë një nga pjesët më melankolike që kemi

Lexo me Shume

5 martesat e VIP-ave që zgjatën më pak se 1 vit

5 martesat e VIP-ave që zgjatën më pak se 1 vit

  Ndër të gjitha gjërat për të cilat Hollywood-i bie në sy, ato që na bëjnë më shumë përshtypje janë

Lexo me Shume

Danjeli: Ervini ka shpërthyer, është bërë si gjel që vetëm fryhet!

  Danjeli:  Ervini ka shpërthyer, është bërë si gjel që vetëm fryhet!

Danjeli dhe Benardi janë habitur nga ndryshimi thelbësor i Ervinit. Madje ata mendojnë se Ervini nuk është njëlloj si në

Lexo me Shume

Dalin pamjet e para të Irina Shayk pas lindjes së fëmijës

  Dalin pamjet e para të Irina Shayk pas lindjes së fëmijës

Pavarësisht se Irina nuk ka shumë ditë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Bradley

Lexo me Shume

Vogëlushët e njohur që janë “copy-paste” i njërit prind…

  Vogëlushët e njohur që janë “copy-paste” i njërit prind…

Këta vogëlushë janë shumë të njohur në rrjetet sociale, kjo për shkak të famës së prindërve të tyre. Por këtë

Lexo me Shume

Për Alketa Vejsiun, Ledioni është një aktor i vërtetë filmash

  Për Alketa Vejsiun, Ledioni është një aktor i vërtetë filmash

Siç mund ta dini, moderatori i “The Voice of Albania”, Ledion Liço, është një nga personazhet e njohur më aktivë

Lexo me Shume

Një “Portokalli” e dytë… por këtë herë në teatër…

  Një “Portokalli” e dytë… por këtë herë në teatër…

Një pjesë të mirë të aktorëve të “Portokalli”-së do t’i shihni këtë herë në skenën e Teatrit Eksperimental. Regjisori dhe

Lexo me Shume

Pas fjalëve, Bora vendosi t’u përgjigjet ndryshe thashethemeve mbi ndarjen nga bashkëshorti

  Pas fjalëve, Bora vendosi t’u përgjigjet ndryshe thashethemeve mbi ndarjen nga bashkëshorti

Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar, mirëpo për disa muaj me radhë (që

Lexo me Shume

Jul Deda sot ka një arsye të fortë për të qenë serioz

  Jul Deda sot ka një arsye të fortë për të qenë serioz

Aktori i njohur i “Apartamenti 2XL”, Albano Bogdo, sot ka ditëlindjen. Aktori bëhet plot 30 vjeç, një përvjetor që gjithnjë

Lexo me Shume

Banorja që doli nga “Big Brother” sepse nuk donte të lidhej, puthet në buzë me një vajzë

  Banorja që doli nga “Big Brother” sepse nuk donte të lidhej, puthet në buzë me një vajzë

Kleodiana është vajza që mbahet mend nga të gjithë nga ky “Big Brother” më së shumti prej pamjes së saj

Lexo me Shume

Damiano, xheloz për Armelën: “Kujdes me atë…”

  Damiano, xheloz për Armelën: “Kujdes me atë…”

Jo gjithçka shkon fjollë në raportet e çifteve në “Big Brother”. Pas debateve të Olsit me Fiorentinën, është radha e

Lexo me Shume