Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Ka ende shpresë! Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë nisur të flasin sërish

    Ka ende shpresë! Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë nisur të flasin sërish

Të dy aktorët e njohur kanë vendosur që prioritet të tyre të kenë fëmijët. Ata kanë vendosur që për hir të tyre të mund të bëjnë edhe një paqe. Që

Lexo me Shume

Fjalët që Sara Hoxha ka shkruar për të ëmën do të emociononin gjithë nënat e reja

    Fjalët që Sara Hoxha ka shkruar për të ëmën do të emociononin gjithë nënat e reja

Dita e sotme është e veçantë për familjen Hoxha, pasi gruaja e shtëpisë, Vjollca, feston ditëlindjen. Një urim më shumë se i ndjerë i ka ardhur kësaj të fundit publikisht

Lexo me Shume

“Big Brother”, ndodh propozimi për martesë. Damiano i premton shumë Armelës

    “Big Brother”, ndodh propozimi për martesë. Damiano i premton shumë Armelës

Lufta mes djemve të “Big Brother” se cili do të lidhet i pari duket se ka nisur, madje ka arritur deri aty sa njëri prej tyre ka propozuar për martesë.

Lexo me Shume

Enca dhe Roza Lati si dy pika uji! Çfarë fshihet pas ngjashmërisë së tyre?

    Enca dhe Roza Lati si dy pika uji! Çfarë fshihet pas ngjashmërisë së tyre?

Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, ndërkohë që Roza Lati është ndër moderatoret me më shumë ndjekës. Të dyja preferohen për stilin e tyre mjaft të lirshëm,

Lexo me Shume

Noizy shfaq anën e tij të ndjeshme. Rezarta Shkurta i publikon fotografitë me dashurinë e tij

    Noizy shfaq anën e tij të ndjeshme. Rezarta Shkurta i publikon fotografitë me dashurinë e tij

Reperi i njohur Noizy nuk ka shumë qejf që anën e tij të ndjeshme ta ndajë në publik, ndoshta sepse i ka më së shumti hije një reperi si ai

Lexo me Shume

(Video) Plas sherri në “Top Show”. Ervin Kurti debaton me Anxhela Peristerin

    (Video) Plas sherri në “Top Show”. Ervin Kurti debaton me Anxhela Peristerin

Mbrëmjen e sotme, në “Top Show” kanë qenë të ftuar Anxhela Peristeri dhe Aurel Thellimi. Ata kanë promovuar klipin e tyre më të ri “Qesh”, por mesa duket jo çdo

Lexo me Shume

Valer Kolnikaj kërkon përjashtimin e Damianos: Nuk lejohet dhuna në “Big Brother”!

    Valer Kolnikaj kërkon përjashtimin e Damianos: Nuk lejohet dhuna në “Big Brother”!

“Big Brother” sapo ka nisur edicionin e tij të 9-të dhe kurioziteti këtë vit ka qenë i madh. Mbrëmjen e së shtunës së kaluar publiku është prezantuar me banorët e

Lexo me Shume

Nuk do ta besoni, por këngët e këtij këngëtari kanë të gjitha një kuptim: seks!

    Nuk do ta besoni, por këngët e këtij këngëtari kanë të gjitha një kuptim: seks!

Besojmë se nuk ka njeri që nuk ka dëgjuar një këngë të këngëtarit kanadez “The Weeknd”. Ritmi, beat-i, muzika dhe teksti na kanë bërë që këngët si “Earned It”, “I

Lexo me Shume

Sherri mes Ledri Vulës dhe Krenar Çoçaj, Getoar Selimi dëshmon në gjykatë. Pro apo kundër Ledrit?

  Sherri mes Ledri Vulës dhe Krenar Çoçaj, Getoar Selimi dëshmon në gjykatë. Pro apo kundër Ledrit?

Besojmë se shumë prej jush e mbajnë mend sherrin e bujshëm mes Ledri Vulës dhe Krenar Çoçajt, që pasoi dhe

Lexo me Shume

Këta këngëtarë të suksesshëm nuk ia dolën dot ta bënin të famshëm Majkin

  Këta këngëtarë të suksesshëm nuk ia dolën dot ta bënin të famshëm Majkin

Majk sot është një ndër reperat më të suksesshëm, madje ia ka dalë të jetë një nga emrat kryesorë të

Lexo me Shume

Ky detaj i bën vajzat e ekranit të duken edhe më seksi

  Ky detaj i bën vajzat e ekranit të duken edhe më seksi

Showbiz-i shqiptar mund të themi se është kthyer në një garë mes vajzave të ekranit. Secila prej tyre ka një

Lexo me Shume

(Foto) E gjithë trupa e “Portokalli”-së ngre dolli për Betim Spërdhimën

  (Foto) E gjithë trupa e “Portokalli”-së ngre dolli për Betim Spërdhimën

Rezart Veleshnja ose ndryshe siç e njohim të gjithë “Betim Spërdhima”, një nga aktorët e programit të humorit “Portokalli”,  feston

Lexo me Shume

Linda Halimi ka një dhuratë për fansat në ditën e saj të lindjes

  Linda Halimi ka një dhuratë për fansat në ditën e saj të lindjes

Vetëm pak javë para nisjes së Festivalit Europian, përfaqësuesja e Shqipërisë, Linda Halimi, ka vendosur të publikojë këngën e saj

Lexo me Shume

Albani-Miriamit në dhjetëvjetorin e dashurisë: “Je pjesë e trupit dhe shpirtit tim”

  Albani-Miriamit në dhjetëvjetorin e dashurisë: “Je pjesë e trupit dhe shpirtit tim”

Alban Skënderaj vazhdimisht poston foto me partneren e tij Miriamin. Por sot është një ditë shumë e veçantë për çiftin

Lexo me Shume

(Video) Irma Libohova rikthehet në skenë. Përlotet për bashkëshortin e ndjerë

  (Video) Irma Libohova rikthehet në skenë. Përlotet për bashkëshortin e ndjerë

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Irma Libohova humbi bashkëshortin e saj, aktorin Besnik Kasa. Në një kohë të

Lexo me Shume

Lindsay Lohan rikthehet me një shfaqje televizive

  Lindsay Lohan rikthehet me një shfaqje televizive

Lindsay Lohan është duke punuar për një shfaqje të re televizive. Aktorja ka shpërndarë një video ku fillimisht thotë: “Unë

Lexo me Shume

Intervista e Ajsit, reagon Bombaj: “Aktore që bën viktimën. Do të publikoj prova të forta”

  Intervista e Ajsit, reagon Bombaj: “Aktore që bën viktimën. Do të publikoj prova të forta”

Dje në një intervistë në Top Channel, Ajsi Xhaxhaj foli lidhur me akuzat e 7 viteve më parë, kur denonconte

Lexo me Shume

Kjo që ka thënë Aurela Gaçe për Eurovizionin me siguri do t’ju bëjë të mendoni dy herë për këtë kompeticion

  Kjo që ka thënë Aurela Gaçe për Eurovizionin me siguri do t’ju bëjë të mendoni dy herë për këtë kompeticion

Duket se këto ditët e fundit Aurela Gaçe është bërë disi nostalgjike lidhur me pjesëmarrjen e saj në Eurovizion me

Lexo me Shume

Rihanna sheh skenën e filmit ku është duke bërë seks, reagimi i saj do t’ju çudisë!

  Rihanna sheh skenën e filmit ku është duke bërë seks, reagimi i saj do t’ju çudisë!

Duke njohur se sa tip karizmatik është Rihanna, me shumë mundësi ju ka shkuar në mendje se ajo është aq

Lexo me Shume

Capital T akuzon Rona Nishliun për kopje?

  Capital T akuzon Rona Nishliun për kopje?

Capital T është një ndër reperët më të njohur, ndërkohë që Rona Nishliu është këngëtare e një tjetër rryme. Duket

Lexo me Shume

Megan Fox rikthehet seksi si kurrë më parë

  Megan Fox rikthehet seksi si kurrë më parë

Cilësohet si një nga femrat më të bukura dhe seksi të Hollivudit dhe asnjëherë nuk ka zhgënjyer me performancat e

Lexo me Shume