Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

(Video) Rita Ora e veshur kuq e zi luan vallen e “Shotës” dhe ndez “flakë” Prishtinën

    (Video) Rita Ora e veshur kuq e zi luan vallen e “Shotës” dhe ndez “flakë” Prishtinën

  Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka përformuar sonte në Prishtinë me rastin e 10 vjetorit të Pavarësis. Përpara se të ngjitej në skenë ajo është prezantuar nga kryeministri

Lexo me Shume

Ndërpritet  transmetimi i  koncertit  të Rita Orës , RTK sqaron arsyet

    Ndërpritet  transmetimi i  koncertit  të Rita Orës , RTK sqaron arsyet

Mediat në Kosovë kanë transmetuar nga fillimi koncertin e mbajtur në Prishtinë me rastin e 10 vjetorit  të Pavarësisë së Kosovës. Pasi ka kënduar reperi Ledri Vula , ka ardhur

Lexo me Shume

Këngëtare, moderatore, skenariste, Rozana Radi ka një peng: Vendin tim në Teatrin Kombëtar e ka zënë një i patalentuar

    Këngëtare, moderatore, skenariste, Rozana Radi ka një peng: Vendin tim në Teatrin Kombëtar e ka zënë një i patalentuar

Rozana Radi dhe Fiori Dardha kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu. Ato kanë rrëfyer të rejat e fundit nga jeta

Lexo me Shume

Zbulohet arsyeja e divorcit të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux

    Zbulohet arsyeja e divorcit të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux

Divorci i çiftit të njohur të Hollywood-it bëri bujë të madhe dhe tronditi fansat e tyre. Jennifer Aniston dhe Justin Theroux këtë të ënjtë kanë bërë një deklaratë ku kanë

Lexo me Shume

Rikthehet Çiljeta, së shpejti në një bashkëpunim me grupin e njohur muzikor

    Rikthehet Çiljeta, së shpejti në një bashkëpunim me grupin e njohur muzikor

Ndër të ftuarit e kësaj puntate të emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën ka qenë edhe grupi Alar Band. Djemtë kanë dhënë një intervistë pa doreza në të cilën i

Lexo me Shume

U përfol se u kishte ofruar favore kolegëve në Këngën Magjike, Fifi u përgjigjet më në fund thashethemeve!

    U përfol se u kishte ofruar favore kolegëve në Këngën Magjike, Fifi u përgjigjet më në fund thashethemeve!

Kënga Magjike është padyshim një prej eventeve më të mëdha të muzikës në vend, por njëkohësisht ka gjeneruar mjaft thashetheme që “gumëzhijnë” në mesin e artistëve dhe në media. Edhe

Lexo me Shume

(Video) Albana Osmani ka një dhuratë të veçantë për Rita Orën, gjatë konferencës në Prishtinë

    (Video) Albana Osmani ka një dhuratë të veçantë për Rita Orën, gjatë konferencës në Prishtinë

Rita Ora ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Prishtinë dhe më vonë ka mbajtur edhe një konferencë me gazetarë të ndryshëm. Pjesë e tyre ka qënë edhe moderatorja e njohur

Lexo me Shume

Rozana: Nuk i shkova në dasmë se nuk më ftoi! Fiori ia kthen: Urimi yt publik më ngriti nervat!

    Rozana: Nuk i shkova në dasmë se nuk më ftoi! Fiori ia kthen: Urimi yt publik më ngriti nervat!

Fiori Dardha nuk e ftoi në dasmën e saj një vit më parë Rozana Radin, bashkëprezantuesen e saj në “Boom” dhe mikeshën prej 24 vitesh. Portalet shkruan shumë për mungesën

Lexo me Shume

Zbulohet më në fund arsyeja e zënkës së Rozana Radit dhe Fiori Dardhës: Ia mbushën mendjen të tjerët!

  Zbulohet më në fund arsyeja e zënkës së Rozana Radit dhe Fiori Dardhës: Ia mbushën mendjen të tjerët!

Në mediat online u përfol shumë për zënkën mes Fiori Dardhës dhe Rozana Radit në fillimet e emisionit “Boom”. Askush

Lexo me Shume

Paragjykimet për peshën, Fifi rrëfen: “Muzikantët e producentë më thonin do bashkëpunojmë kur të heqësh 15 kilogramë!”

  Paragjykimet për peshën, Fifi rrëfen: “Muzikantët e producentë më thonin do bashkëpunojmë kur të heqësh 15 kilogramë!”

    Shpesh herë artistët nuk gjykohen vetëm për produktet e tyre muzikore, por edhe për paraqitjen fizike. Rasti i

Lexo me Shume

“Alar Band” i kërkon Klea Hutës të fshijë “Amla” nga Youtube. Ja përgjigja e saj…

  “Alar Band” i kërkon Klea Hutës të fshijë “Amla” nga Youtube. Ja përgjigja e saj…

Alar Band kanë qenë të ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës. Intervista me djemtë e grupit është organizuar

Lexo me Shume

Genti Kame flet sërish për Ema Andrean: Me ç’fytyrë kërkon të bëhesh drejtoreshë Teatri? Nuk heq asnjë presje nga fjalët që të thashë

  Genti Kame flet sërish për Ema Andrean: Me ç’fytyrë kërkon të bëhesh drejtoreshë Teatri? Nuk heq asnjë presje nga fjalët që të thashë

Prej të martës në mbrëmje mediat janë duke shkruar për përplasjen mes Genti Kames, djalit të aktorit Gëzim Kame dhe Ema

Lexo me Shume

Këngëtari i njohur i del në mbrotje Era Istrefit: Gjynah me e shkel një yll, ajo po i mungon thirrjes “Bac çikat na e zbardhën ftyrën”

  Këngëtari i njohur i del në mbrotje Era Istrefit: Gjynah me e shkel një yll, ajo po i mungon thirrjes “Bac çikat na e zbardhën ftyrën”

Një nga gjërat që është diskutuar më së shumti prej mbrëmjes së djeshme në rrjete sociale është mospërfshirja e Era

Lexo me Shume

(Foto) Nga të gjitha urimet për pavarësinë e Kosovës, më i bukuri vjen nga Renee!

  (Foto) Nga të gjitha urimet për pavarësinë e Kosovës, më i bukuri vjen nga Renee!

Sot Kosova feston 10 vite Pavarësi e në të gjithë trojet shqiptare kanë shpërthyer urimet. Kudo mbizotëron atmosfera festive e

Lexo me Shume

10 vjet shtet! Urimet e Vip-ave shqiptarë pushtuan rrjetin në Ditën e Pavarësisë të Kosovës

  10 vjet shtet! Urimet e Vip-ave shqiptarë pushtuan rrjetin në Ditën e Pavarësisë të Kosovës

17 shkurti ëshë një ditë shumë e veçantë për Shqipërinë dhe Kosovën. Kjo datë shënon Pavarësinë e Kosovës dhe njohjen

Lexo me Shume

Tani nuk ka më dyshime! Të vërtetën e shtazënisë së Adelina Tahirit e zbulon vëllai i saj…

  Tani nuk ka më dyshime! Të vërtetën e shtazënisë së Adelina Tahirit e zbulon vëllai i saj…

Prej pak kohësh është përfolur se këngëtarja Adelina Tahiri është shtatzënë. Fillimisht burime pranë çifti konfirmuan këtë lajm për “Prive”,

Lexo me Shume

Kosova feston 10 vjetorin e Pavarësisë! Përveç urimit Dua Lipa bën një premtim!

  Kosova feston 10 vjetorin e Pavarësisë! Përveç urimit Dua Lipa bën një premtim!

Sot,është një ditë shumë e veçantë për Kosovën, e cila festoon 10 vjetorin e Pavarësisë. Artistët e ndryshëm kanë filluar

Lexo me Shume

Thanë se Era Istrefi nuk ishte në kalibrin e duhur për të qenë slogan i Kosovës, reagon nëna e këngëtares!

  Thanë se Era Istrefi nuk ishte në kalibrin e duhur për të qenë slogan i Kosovës, reagon nëna e këngëtares!

Kosova mbush 10 vite pavarësi nesër dhe për këtë prej ditësh janë duke u përgatitur festime nga më të ndryshmet.

Lexo me Shume

Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

  Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

Të shtunën e kaluar u trasmetua puntata e fundit e programit “Shiko kush Luan”. Sezoni i parë mund të themi

Lexo me Shume

Ndërkohë që të gjithë flasin për ardhjen e Rita Orës, surprizën e pavarësisë e bëri Ledri Vula

  Ndërkohë që të gjithë flasin për ardhjen e Rita Orës, surprizën e pavarësisë e bëri Ledri Vula

Kudo po flitet për festën e madhe që do tê organizohet në Kosovë me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë. Shqiptarët

Lexo me Shume

Debati me Encën, flet Rosela: S’më erdhi keq që isha fokus i portaleve, kuptova se më duan

  Debati me Encën, flet Rosela: S’më erdhi keq që isha fokus i portaleve, kuptova se më duan

Pak ditë më parë mediat shukruan për debatin që u zhvillua përmes rrjeteve sociale mes Rosela Gjylbegut dhe Enca Haxhiajt.

Lexo me Shume