Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pa asnjë rrobë në trup, Klaudia Pepa sapo na befasoi me këtë foto

Pa asnjë rrobë në trup, Klaudia Pepa sapo na befasoi me këtë foto
October 21
20:10 2017

Balerina shumë e dashur për publikun shqiptar, që tashmë na duhet ta ndajmë edhe me atë italian, Klaudia Pepa, kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut. Fillimisht për ndarjen nga Albi Nako, më vonë deklarata e saj në të cilën e quajti ish-bashkëshortin “vëlla” e tani me fotot tejet seksi.

Fotot në të cilat Klaudia shfaqej shumë pak e veshur “çmendën” ndjekësit në rrjete sociale dhe portalet i komentuan gjatë. Por sot mund të themi se Klaudia i ka vënë kapakun të gjithave me këtë foto seksi. Ajo shfaqet e zhytur në vaskë pa asnjë rrobë në trup, e rrethuar nga petale trëndafilash të kuq. Epo Klaudia di se si të tërheqë vëmendje./Blitz.al/

Komento
Shperndaje