Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Orlando Bloom zhvishet sërish, puthje dhe përqafime në plazh me Katy Perry

August 07
10:21 2016

Orlando Bloom dhe Katy Perry vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, sidomos pas fotove nudo të aktorit në një plazh publik në Itali.

Këtë herë çifti është fotografuar gjatë pushimeve në Sardenjë duke u puthur e përqafuar. Aktori shfaqet duke i prekur gjinjtë këngëtares teksa lahen në një plazh publik. Bloom sërish pati momentin e tij pa të brendshme pasi një çast i hoqi pantallonat e kuqe që mbante veshur dhe u zhyt në det. Më herët u shkrua se aktori i “Pirates of Caribbean” mund të gjobitej me një vlerë prej 1 mijë paund për zhveshjen në një plazh publik, megjithatë ky ende mbetet një lajm i pakonfirmuar./Blitz.al/

Komento
Shperndaje