Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Orlando Bloom, nudo përkrah Katy Perry-t

August 04
15:27 2016

Përveç faktit që Selena dhe Orlando nuk janë parë më nën shoqërinë e njëri tjetrit, Bloom është fotografuar më shpesh se zakonisht përkrah Katy Perry, duke na lënë të kuptojmë se lajmet e mëparshme për Bloom-Gomez janë thjesht thashetheme.

Dalja e fundit e këtyre të dyve ka qenë ditën e djeshme, ku këngëtarja e “Fireworks” ka lundruar në një varkë me të dashurin e saj, i cili ka “thyer” rrjetin me (zh)veshjen e tij.

Aktori Hollywood-ian është shfaqur pa të brendshme teksa përdor pedalen e varkës dhe Dielli ka bërë punën e tij. Një hije duket në këmbën e tij majtë,, hije që supozohet të jetë e penisit.

Kjo gjë e ka çmendur totalisht Twitter-in, përdoruesit e të cilin nuk kanë ngurruar të bëjnë humor me Bloom .

Checks twitter “why is Orlando Bloom trending” pic.twitter.com/NLhmve0EqD

— Craig Dawson (@dawsoncraig) August 4, 2016

Shperndaje