Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Orlando Bloom bën publik Instagram-in. Çfarë i habiti fansat?

September 16
13:54 2016

Orlando Bloom ka bërë publike faqen e tij në Instagram. Më pas ai ka publikuar një foto ku thotë: “Unë di të nënshtroj”.

Nuk dihet arsyeja se pse e ka postuar këto foto, por shihet se ka komentuar ish-e dashura e tij, Miranda Kerr, duke thënë: “E bukur kjo”.

Orlando ka qenë aktiv në Instagram kohët e fundit, por vihet re se ai nuk ka postuar asnjë foto me të dashurën e tij Katy Perry. Këngëtarja shihet shumë pak, vetëm në një postim, madje mund të thuhet se është e vështirë për ta dalluar. Fansat e tij janë habitur dhe kërkojnë arsyen se pse Bloom nuk poston foto në çift./Blitz.al/

 

Shperndaje