Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Opssss, sherr mes vajzash! Këngëtarja braktis shoqen e ngushtë: “Miqësia e saj, një sëmundje e keqe”

Opssss, sherr mes vajzash! Këngëtarja braktis shoqen e ngushtë: “Miqësia e saj, një sëmundje e keqe”
July 07
18:43 2017

 

 

Kot nuk thonë: Edhe miqësitë e mëdha përfundojnë një ditë! Dhe shembull për këtë është Lorde dhe Taylor Swift.

Para pak kohësh, këngëtarja e “Green Light” ishte pjesë e të ashtuquajturës “squad/skuadër” me Swift, Gomez dhe një sërë topmodelesh të “Victoria’s Secrets”, ama tani gjërat kanë ndryshuar. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Lorde është shprehur se nuk është më mikeshë e këngëtares amerikane: “Unë nuk rri më me ata njerëz! Kaq!”.

Ndërkohë që pak ditë më parë, këngëtarja e “Melodrama” u shpreh se miqësia me Swift ishte si një sëmundje e keqe, duke u munduar të tregojë vështirësitë e qëndrimit pranë dikujt kaq të famshëm. Epo, tani s’kemi ç’bëjmë veçse t’i themi Taylor Swift të gjejë një zëvendësuese! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje