Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Oprah Winfrey tregon sekretin e humbjes së peshës

Oprah Winfrey tregon sekretin e humbjes së peshës
June 04
17:28 2016

Përgjatë gjithë kohës që Oprah Winfrey ka qëndruar në ekran, ajo ka treguar për të gjithë shikuesit e saj ndryshimet e mëdha që ka pësuar në peshë dhe luftën që ka bërë për t’u dobësuar.

Kohët e fundit ajo ka treguar edhe sekretin se si më në fund ia ka dalë të ketë një peshë ideale: partneri i saj për 30 vite, Stedman Graham.

Sipas moderators së njohur, Graham e ka inkurajuar atë për të arritur “trupin e saj më të mirë”, si dhe për të marrë pjesë në emisionin Weight Watchers, pjesë e të cilit u bë edhe vetë Graham.

“Ne të dy jemi të përgjegjshëm për peshën e njëri-tjetrit”, – ka thënë Oprah në një intervistë në ABC.

Fati i mirë i të dyve është se të dy po humbin peshë njëkohësisht.

Etiketimet
Shperndaje