Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Oprah Winfrey, shtatzënë në moshën 61-vjeçare

Oprah Winfrey, shtatzënë në moshën 61-vjeçare
June 16
16:13 2016

Oprah Winfrey ka më shumë para në llogarinë e saj bankare (plot 3 miliardë $) se ç’mund të shpenzojë gjatë gjithë jetës së saj, prandaj zgjidhja më e mirë është: një fëmijë.

“Pasi pashë Mark Zuckerbeg dhe gruan e tij gjatë kohës kur ajo ishte shtatzënë u frymëzova të kisha fëmijën tim”, – ka thënë Oprah për mediat.

Winfrey humbi fëmijën e saj kur ishte vetëm 14 vjeçe dhe gjithmonë është shprehur e gatshme për të pasur një tjetër.

Burime pranë TMZ World News thonë se Oprah është “në qiellin e shtatë” me këtë lajm, aq sa ka vendosur edhe për emrin: Harpo (emri mbrapsht i Oprah-s) nëse është djalë dhe Gayle, në nder të shoqes së saj prej 40 vitesh.

Edhe pse Oprah, 61 vjeçe, është në moshë të madhe, entuziazmi për të rritur një fëmijë në këtë moshë është i madh. Epo, paratë nuk i mungojnë të paktën…

Etiketimet
Shperndaje