Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“One Dance” e Drake, e para në klasifikimet për “Këngën e verës” në Billboard

“One Dance” e Drake, e para në klasifikimet për “Këngën e verës” në Billboard
July 06
19:15 2016

Billboard ka cilësuar “One Dance” të Drake si “Këngën e verës”. Kjo këngë është e para në klasifikimet e 5 javëve të fundit.

“One Dance” është një këngë ritmike, e cila ka pushtuar “clube”-t dhe luhet kudo. Për momentin, kënga e Drake është cilësuar si një nga performancat më të mira të verës 2016. Drake ka qenë më i klikuari dhe sipas gjasave do të jetë pikërisht ai që do të rrëmbejë vendin e parë në tabelën e Billboards. Klasifikimet zyrtare do të jepen në

fund të sezonit veror. 

Komento
Etiketimet
Shperndaje