Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Olta Gixhari na la pa tekst me këtë foto

May 20
12:21 2016

Aktorja Olta Gixhari është tanimë e njohur edhe për fotografitë provokuese që shpesh ajo vetë poston në llogarinë e saj në Instagram. Por këtë herë duket se ajo ka provokuar edhe më fort për të qenë në përshtatje me temën e “Sonte do të luajmë pa tekst” – pjesën teatrale që do të luhet sot premierë në Teatrin Kombëtar.

Në thelb të ngjarjes që trajtohet tek “Sonte do të luajmë pa tekst” është konflikti midis regjisorit që imponon rregulla strikte dhe aktorëve që duan ti japin jetë personazheve duke qenë më të lirshëm dhe më improvizues.

Mesa duket, Olta është futur që tani në rol duke pozuar tejet e lirshme ndërkohë që puth në gjoks kolegen e saj!

Komento
Shperndaje