Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Olta Gixhari: Bie lehtë në dashuri…

Olta Gixhari: Bie lehtë në dashuri…
September 17
20:23 2016

E ftuara e radhës në rubrikën “Alfabet” të emisionit “Thumb” me dy gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, që transmetohet çdo të shtunë në Top Channel, ka qenë aktorja Olta Gixhari.

Jeta e saj private është diskutuar shpesh në media, edhe pse Olta është përpjekur ta mbajë sa më të fshehtë.

Olta u është përgjigjur me sinqeritet pyetjeve të ndryshme.

Një nga pyetjet e puntatës ishte nëse Olta bie lehtë në dashuri dhe aktorja ka rrëfyer se gjithmonë përfshihet nga ndjenjat.

“Bie lehtë në dashuri, gjithmonë”,- është shprehur ajo./Blitz.al/

Shperndaje