Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Olta Boka në takim me …

Olta Boka në takim me …
October 26
23:10 2016

Këngëtarja Olta Boka ka një takim sonte. Dhe ai nuk është një takim zyrtar, as një mbrëmje romantike, por është një natë mes mikeshash.

Biondja simpatike ka postuar një foto me mikeshën e saj të ngushtë, Kejsi Tola, duke darkuar së bashku dhe në këtë postim ka shkruar : “Takimi im për sonte”.

Kjo natë është njëlloj si ato mbrëmjet mes vajzash ku mund të flasësh dhe të diskutosh pa u shqetësuar nga askush./Blitz.al/

olt

Komento
Shperndaje