Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Olsi i “Big Brother” dhe Fatmir Hysenbelliu më tepër se miq… ndajnë të njëjtin pasion me njëri-tjetrin

Olsi i “Big Brother” dhe Fatmir Hysenbelliu më tepër se miq… ndajnë të njëjtin pasion me njëri-tjetrin
July 06
11:22 2017

Pak javë më parë mësuam se ish-banori dhe finalisti i “Big Brother Albania 9”, Olsi, ishte mik i ngushtë dhe kushëri me një nga djemtë më të pasur të kryeqytetit, Fatmir Hysenbelliu.

Ama, një postim nga të dy djemtë na bëri të kuptojmë se ata janë më shumë se të afërm pasi djemtë ndajnë pasionin e përbashkët për fushën e gjelbër.

“Pas 3 muajsh, duke ushtruar pasionin tonë, futbollin. Kushëriri im Olsi”, – shkruan Hysenbelliu në Instagram.

Nuk e dimë nëse të dy kanë qenë në të njëjtën skuadër, por jemi mjaft kuriozë të dimë se si do të silleshin nëse do të ishin kundërshtarë të njëri-tjetrit. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje