Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Olivia Wilde zbulon gjininë e fëmijës

Olivia Wilde zbulon gjininë e fëmijës
September 28
15:07 2016

Aktorja Olivia Wilde shumë shpejt do të bëhet nënë e një vajze.

Ardhja në jetë e një pjesëtari të ri të familjes është gjithnjë emocionuese, sidomos për prindërit e rinj. Olivia Wilde u fejua me partnerin e saj, Jason Suideks, në vitin 2013 dhe në muajin prill ajo njoftoi se shumë shpejt do të sillte në jetë një fëmijë. Olivia dhe Jason janë prindër të një djali, Otis dhe tashmë do të sjellin në jetë fëmijën e dytë, që do të jetë një vajzë. Ajo ka njoftuar ndjekësit e saj në Twitter duke shpërndarë një reagim të kandidatit për president Donald Trump për femrat, duke shkruar: “Si nënë e ardhshme e një vajze kjo më lëndoi shumë!”./Blitz.al/

When you’re officially embracing the “old timey circus tent” section of your closet. #bumpin

A photo posted by Olivia Wilde (@oliviawilde) on

Komento
Shperndaje