Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nxehen gjakrat: Pas ofendimeve, Faton Shoshi shkon në banesat e Blunt dhe Real 1!

Nxehen gjakrat: Pas ofendimeve, Faton Shoshi shkon në banesat e Blunt dhe Real 1!
February 23
19:45 2018

 

Ofendimet e reperave Dj Blunt dhe Real One nuk janë pritur me aq sportivitet nga menaxheri i Ledrit dhe partner i label-it RedBox, Faton Shoshi.

Me anë të disa videove në Instaram Fatoni ka treguar se ka shkuar te banesa e të dy reperave bashkë me persona të tjerë dhe videot i ka shoqëruar me një fjalor aspak të hijshëm.

Deri më tani nuk është mësuar nëse kapasur përplasje fizike mes reperave dhe menaxherit, por me kaq sa kemi parë tani, ngjarja do të vazhdojë gjatë.

Ne kemi vetëm një mesazh: Jini si Ledri dhe qëndroni larg dhunës verbale apo fizike sepse në fund të ditës shumë njerëz, sidomos të rinj marrin shembuj nga ju! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje