Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Nuk munda të bëja dhuratë se jam larg por lotova dhe të shkrova një këngë”,- Noizy emocionon mamanë e tij

“Nuk munda të bëja dhuratë se jam larg por lotova dhe të shkrova një këngë”,- Noizy emocionon mamanë e tij
March 08
15:17 2018

Sot në ditën kur gratë festojnë dhe marrin sa më shumë dashuri, Noizy i ka dedikuar një këngë  “Mbretëreshës së tij”.

“Mbretëresha Ime” titullohet klipi i publikuar pak minuta më parë i cili tregon se nënat janë ato që i japin rëndësi jetës, e vetmja dashuri e sinqertë dhe pakushte, ato që vuajnë dhe nuk ankohen kurrë dhe që dashurojnë pafund.

Çunat gjithnjë do të gjejnë në jetë një princeshë por mbretëresha e tyre do të jetë vetëm një, nëna e tyre.  Ndiqni në vijim klipin e Noizyt dhe momentin kur mamaja e Noizyt e ka dëgjuar këngën që i biri i ka dedikuar. /Blitz.al./

Te dua Mam ❤️

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Komento
Shperndaje