Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk i ndahet avazit, Tristan Thompson me femra të ndryshme pas ndarjes nga Khloe Kardashian

Nuk i ndahet avazit, Tristan Thompson me femra të ndryshme pas ndarjes nga Khloe Kardashian
April 20
22:03 2019

Tristan  Thompson ishte në kryeqëndër  të lajmeve disa kohë më parë. Ai tradhetoi Khloe Kardashian me të cilën ka edhe nje vajzë, me shoqen e ngushte të Kyle Jenner, Jordyn Woods.

Khloe e shpreh shpesh që nuk do t’ja dijë më për Tristanin edhe pse përmes postimeve ka treguar se ajo dëshiron që basketbollisti të ndryshojë për jetën dhe veten e tij.

Le te ngelemi tek Tristan i cili duket se nuk i është ndarë avazit. Burime për “TMZ” kanë treguar se ai po flirton me modele të njohura çdo natë, dhe më e “bukura” është se çdo natë shihet me femra të ndryshme.

Ai është i pranishëm në shumë festa dhe duket se Khloe Kardashian tashmë është thjesht pjesë e të kaluarës duke qëndruar tek zakoni vjetër.

 

 

 

Komento
Shperndaje