Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta njihni, aktorja e njohur 22 kg më shumë për të hyrë në rolin e një nëne të lodhur

Nuk do ta njihni, aktorja e njohur 22 kg më shumë për të hyrë në rolin e një nëne të lodhur
April 20
21:23 2018

Ajo do të luajë rolin e një nënë nga Afrika e cila ka 3 fëmijë dhe po kalon një krizë të madhe nervore me 22 kilogram më shumë. Po flasim për atoren e njohur  Charlize Theron e cila ka lujatur një sërë filmash të njohur.

“Doja të provoja dhe të ndjeja se cfarë kjo grua ka kaluar dhe mendoj që kjo ishte mënyra që t’i afrohem asaj dhe të futem në atë mentalitet” . Qëllimi ishte që të ruaja peshën dhe për herë të parë në jetën time kam ngrënë aq shumë  sheqer, duke nisur nga mëngjesi me  frutat e deri tek hamburgeri. Mbaja ushqimet nën krevat që sapo të zgjohesha të haja – është shprehur aktorja për “Entertainment Tonight”.

Ky transformim e ka bërë të panjohur Charlize por që hyn shumë mirë në personazh. Aktorja edhe për filmin e njohur “Monster” për të cilin ka fituar edhe një Oscar,  mori shumë peshe dhe ka treguar që ka patur shumë vështirësi të rikthehet në peshën e saj. Mos të harrojmë që ajo është 40-vjeç dhe trupi i saj  nuk është i njëjtë me atë të një 20-vjeçareje.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

 

Komento

Shperndaje