Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni se kujt ia ka “vjedhur” Katy Perry fustanin e kuq

May 20
16:11 2016

Besoj të gjithë përdoruesit e një smartphone-i janë në dijeni të “emojit” të një vajze me fustan të kuq që kërcen. Ky “emoji” nuk është shumë i përdorshëm, por mesa duket ka kryer një funksion të rëndësishëm: ka inspiruar këngëtaren Katy Perry për krijimin e një fustani thuajse në të njëjtin model. Fansat e saj janë argëtuar duke vendosur “emojin” dhe daljen e Katy-it në të njëjtën fotografi dhe kanë ngacmuar këtë të fundit me komente humoristike.

A nuk ju duket edhe juve identike? Megjithatë, duhet të pranojmë se Katy Perry ngjan vërtet bukur me fustanin e kuq dhe modelin e flokëve që i ka nxjerrë në pah të gjitha tiparet e fytyrës.

Përpiquni edhe ju të inspiroheni nga ndonjë “emoji”, ku i dihet mund të qëlloni në shenjë njëlloj si Katy!

Shperndaje