Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni se cili personazh shqiptar është renditur krah Rihanna-s!

April 21
12:11 2016

 

Lakuriqësia është efekti më i ri i modës, sidomos për persona të famshëm, të cilët e kanë shfaqur jo vetëm në klipe por edhe në tapete të kuq të eventeve ndërkombëtare. Fustane të tejdukshëm, rrjeta që nxjerrin në pah shumë pjesë të trupit dhe nuk lënë vend për imagjinatë, kanë qenë më të lakuarit e mediave vitet e fundit. Nuk do ta besoni se kush është në këtë listë të revistës “Life & Style”! Shfletoni galerinë dhe shihni të (zh)veshurit e eventeve që do të mbahen mend gjatë.

Shperndaje