Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni se cili nga yjet e Hollivudit është bërë pjesë e Universitetit të Harvardit

Nuk do ta besoni se cili nga yjet e Hollivudit është bërë pjesë e Universitetit të Harvardit
June 03
10:22 2016

Një nga figurat më “handsome” të showbiz-it, i adhuruar prej femrave dhe i listuar gjithnjë në “Top 10” të meshkujve më seksi, Channing Tatum, është pranuar nga Universiteti i Harvardit për degën e biznesit. Ai e ka nisur këtë rrugëtim së bashku me yjet e NBA-së, Pau Gasol dhe Chris Paul.

Në fillim dolën disa thashetheme se Channing Tatum ishte duke gënjyer publikun për këtë arritje akademike, por këtë e ka hedhur poshtë vetë Universiteti i Harvardit, sepse ka publikuar fotografi ku aktori, në shoqëri edhe të kolegëve të klasës, është duke biseduar rreth temave të ngritura nga profesorët e lëndëve. Këto fotografi janë publikuar në website-in e universitetit dhe mund të shikohen nga të gjithë.

Epo, vajza, një arsye tjetër për të dashur Channing! Jo vetëm i bukur, i talentuar, i famshëm, por edhe student në Harvard!

 

Shperndaje