Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni, por Gena pret flokët. Ja si duket këngëtari

Nuk do ta besoni, por Gena pret flokët. Ja si duket këngëtari
April 19
15:40 2017

Kur përmendet Gena jemi mësuar të na shfaqet imazhi i tij me flokë të gjatë e kaçurrela.

Madje mund të themi se prej shumë vitesh flokët kanë qenë edhe një shenjë dalluese e këngëtarit.

Por jo më! Pak më parë, Gena ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet me flokë të shkurtra. Edhe vetë ai shkruan bashkangjitur me foton: “Flokë të shkurtra”.

Pra, Gena preu kaçurrelat – diçka e papritur, por mund të themi se duket mjaft mirë edhe me look-un e ri./Blitz.al/

Komento
Shperndaje