Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk bën seks me meshkuj shqiptarë? Sara Kapo flet dhe sqaron deklaratën e saj

Nuk bën seks me meshkuj shqiptarë? Sara Kapo flet dhe sqaron deklaratën e saj
January 14
13:00 2018

Kohët e fundit ajo ka qënë në qëndër të vëmendjes per deklaratat, fotot provokuese dhe këngën e parë që ka publikuar.

Po flasim Sara Kapon e cila  ishte e ftuar në “Pop Culture” dhe ka folur për deklaratën që ka bërë disa ditë më parë, ku shprehej se nuk kryente marrëdhënie seksuale me shqiptarë, por vetëm me të huaj.

Sara tha se gjithçka ishte e trilluar sepse thjesht donte që të tërhiqte vëmendjen e mediave pasi të nesërmën publikoi këngën e re dhe ko ishte një mënyrë e mirë për ta promovuar.

Megjithatë, unë u kërkoj falje meshkujve shqiptarë dhe gjithë “ish”-ve të mi, sepse po të fliste një mashkull për format e përmasat e gjoksit,  të një femre, do të ishte bërë nami”,- tha ajo.

Duket se Sara ka mësuar si të jetë në qëndër të vëmendjes atëherë kur duhet dhe të krijojë lajm atëherë kur asaj i intereson.

Komento
Shperndaje