Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Istrefi tregon sekretin e formave perfekte

Nora Istrefi tregon sekretin e formave perfekte
November 18
18:19 2016

Këngëtarja Nora Istrefi është lakmuar për trupin e saj në super formë.

Ajo ka treguar se kujdeset për ushqimin dhe se gjithashtu palestra është shumë e rëndësishme për të. Nëpërmjet disa fotove, Nora ka treguar që këtë aktivitet nuk e ka lënë pas dore as kur ishte shtatzënë.

Këtë gjë e dëshmon mjaft mirë edhe videon që vetë këngëtarja ka postuar pak më parë në Snapchat. Ajo ndodhet në palestër, duke bërë disa ushtrime dhe mund të themi që stërvitja ndikon shumë mirë te Nora.

Një mami seksi si Nora Istrefi çdokush do ta kishte zili./Blitz.al/

 

 

Shperndaje