Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Istrefi transformohet përsëri

Nora Istrefi transformohet përsëri
November 21
16:23 2016

Nora Istrefi duket se nuk po gjen rehat me flokët e saj. Pas hitit “Sa t’kom dasht”, këngëtarja seksi u bë bionde, por nuk kaloi shumë kohë dhe ajo u kthye në identitet duke u bërë brune.

Por në rrjetet sociale janë duke qarkulluar disa foto të reja të këngëtares nga Prishtina, ku ajo shfaqet përsëri bionde. Nuk e dimë nëse Nora është transformuar për shkak të ndonjë klipi të ri apo se kjo është ngjyra e saj e preferuar, por që i shkojnë shumë flokët platin kjo është pak, por e sigurt./Blitz.al

Nora Istrefi 💜

A photo posted by Alb ShowBizzz (@albshowbizzz) on

Shperndaje