Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Istrefi nuk është vetëm seksi, shikoni si e bën amvisën

Nora Istrefi nuk është vetëm seksi, shikoni si e bën amvisën
November 29
15:50 2016

Kemi krijuar idenë se këngëtarja Nora Istrefi është vetëm një bukuroshe seksi dhe me forma perfekte fizike. Fotot që ajo poston në rrjetet sociale janë ato që e vërtetojnë më së miri këtë fakt, sidomos pas shtatzënisë së saj.

Por në Snapchat, këngëtarja e hitit “Sa t’kom dasht” ka postuar një foto duke gatuar pite për bashkëshortin e saj, Robertin, dhe të voglën Renee. Mesa duket, Nora e ka pasion gatimin dhe sa herë që ka kohë të lirë gatuan për të dashurit e saj.

Ajo do të publikojë së shpejti edhe duetin e saj të dytë me këngëtarin Ermal Fejzullahu./Blitz.al

Komento
Shperndaje