Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora Istrefi, gati seti i ri

Nora Istrefi, gati seti i ri
October 22
17:28 2016

Edhe pse nuk ka shumë kohë që ka sjellë në jetë Renenë, Nora vazhdon të na tregojë se është në formë të shkëlqyer fizike.

Këtë herë, ajo po pozon për një nga fotografët e njohur të Kosovës, Artan Korenica, dhe jemi të sigurt që do të sjellë një set të ri fotografik shumë seksi dhe provokues.

Projekti më i fundit i Norës, “Majëm”, rezultoi një sukses i vërtetë në muajt e nxehtë të verës, por mesa duket këngëtarja kërkon të na mbajë “ngrohtë” edhe gjatë stinës së vjeshtës e dimrit. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-10-22-at-16-17-51

Shperndaje