Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Nora Istrefi bëhet romantike: Thuaj që s’do të shkosh…

Nora Istrefi bëhet romantike: Thuaj që s’do të shkosh…
October 29
16:30 2016

Nora Istrefi duket se është bërë shumë romantike këtë fundjavë.

Në Snapchat ajo ka postuar videon e një kënge që, mesa duket, Norës i pëlqen shumë. Teksa udhëton me makinë në sfond dëgjohet kënga e James Arthur, “Say you won’t let go”.

Në fillim të videos këngëtarja shkruan: “Oh, kjo këngë”, më pas e shoqëron me emoji që shpreh mërzitje.

Faktikisht, thelbi i këngës së James Arthur është fraza “vetëm thuaj që nuk do të shkosh” e mesa duket edhe Nora është prekur nga kjo shprehje./Blitz.al/

Share