Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nora dhe Era Istrefi kanë një arsye shumë të fortë për t’u bashkuar në këtë ditë të veçantë

Nora dhe Era Istrefi kanë një arsye shumë të fortë për t’u bashkuar në këtë ditë të veçantë
November 22
22:33 2016

Motrat Nora dhe Era Istrefi janë shpesh personazhet më të përfolura në portale dhe rrjete sociale. Megjithatë, motrat kanë arritur të ruajnë identitetet e tyre të veçanta kur vjen fjala te ndjekësit dhe gjurmët që përpiqen të lënë në muzikën shqiptare. Ato janë sa të ngjashme, aq edhe të ndryshme duke bërë kështu që të jenë edhe më të veçanta për publikun.

Por sot duket se ato të dyja janë bashkuar edhe më tepër pasi mamaja e tyre feston ditëlindjen. Era dhe Nora kanë postuar fotografi të nënës së tyre në Instagram me urimet përkatëse, duke shkruar fjalë zemre për personin e tyre më të shtrenjtë.

Më poshtë mund të lexoni urimet e tyre të plota:

era-istrefi

nora

 

Shperndaje