Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy surprizon fansin e tij, Kampionin e Botës në Ring Florian Markun. Ja ç’ka bërë reperi…

Noizy surprizon fansin e tij, Kampionin e Botës në Ring Florian Markun. Ja ç’ka bërë reperi…
February 24
11:36 2018

Mbrëmjen e djeshme reper i njohur Noizy i ka bërë një surprizë kampionit të botës në ring Florian Markut.

Florian Marku ka qenë i ftuar në studion e “Zonë e Lirë”, ku ka treguar se është një fans i madhi reperit gjithashtu edhe ai e ka ndjekur atë në ndeshje të ndryshme në Gjermani, Austri. Rikujtojmë se Zin Zini ka qenë boksier, e pasi ka hequr dorë mbështet Florianin prej dashurisë për boksin si dhe për faktin se mendon që është një djalë i mirë.

Ai ka ardhur surprizë në studio për të takuar kampionin e botës dhe është shprehur se ndihet shumë krenar për të.

Kjo është vërtetë një surprizë e këndshme jo vetëm për Florianin por edhe për ndjekësit e tyre./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje