Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy sot bën 30 vjeç dhe publikon foton e tij të parë…

Noizy sot bën 30 vjeç dhe publikon foton e tij të parë…
September 27
10:44 2016

Sot reperi i njohur Noizy feston ditëlindjen.

Në 30-vjetorin e tij duket se është bërë nostalgjik për fëmijërinë. Ai ka postuar në Instagram një foto kur ka qenë 4 muajsh dhe ka shkruar: “Fotoja ime e parë, 4 muajsh”.

Në këtë foto Noizy jep një tjetër imazh për veten e tij, duke e krahasuar me atë çka janë mësuar fansat të shohin. Fotoja e Noizy-t 4 muajsh është shoqëruar me komente të fansave, të cilët e kanë uruar për ditëlindjen.

Reperi e ka nisur ditën me kujtime nga fëmijëria, ngelet për t’u parë se çfarë surprizash e presin atë deri në darkë./Blitz.al/

noizy

Shperndaje