Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy qesh me lot me performancën e Majk-it

Noizy qesh me lot me performancën e Majk-it
May 09
17:13 2016

U përfol shumë fakti që Majk arriti të performojë me idhullin e tij Maitre Gims në të njëjtën  skenë.

Vetëm pak minuta më parë opinionisti Olti Curri ka shpërndarë një video nga Blitz.al, në Instagram dhe në “fan page”-in e tij në Facebook.  Videon ku tregohet performanca e Majk, Curri e ka shoqëruar me këtë koment “ Majk këndon live.  Maitre Gims ju drejtua organizatorëve: sillini një dush, ndoshta këndon pak më mirë.”  Me këtë ironi të Oltit ka reaguar menjëherë rreperi Noizy duke komentuar tek kjo video disa emoji që nënkuptojnë të qeshura me lot.  Mesa duket Noizy i bashkohet ironisë të Oltit kundrejt “rivalit’’ të tij, në muzikë.

13162023_879960848799421_773375250_n

Etiketimet
Shperndaje