Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy nuk e ka punën fare mirë! Deri dje e quante nuse, sot i thotë katunare

Noizy nuk e ka punën fare mirë! Deri dje e quante nuse, sot i thotë katunare
December 07
09:40 2017

Që Noizy-t i ka rënë në kokë për Rihannën e morëm vesh, po ajo vallë a do të reagojë ndonjëherë?

Prej pak kohësh reperi komenton në postime të ndryshme të këngëtares, madje e quan edhe nuse. Por duket se diçka e ka irrituar mbrëmjen e djeshme. Teksa Riri ka publikuar një foto të këmbve duke reklamuar këpucët, komenti i Noizy-t ishte i papritshëm.

“Katunare dreqi”- i shkruan ai duke na treguar se nuk i ka pëlqyer aspak kjo zgjedhje, ose thjesht reperi ka inatin që nuk merr asnjë përgjigjie mbrapsht.

Gjithësesi, të gjithë e dimë që kjo është një shaka e Zin Zin,  e cila është bërë virale tashmë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje