Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy merr veten me të mira

Noizy merr veten me të mira
October 26
18:20 2016

Së fundmi, Noizy ka udhëtuar drejt Gothenburg – Zvicër.  Nëpërmjet disa postimeve në Snapchat, ai ka treguar se po kujdeset së tepërmi për veten.

Një ditë poston foto duke fjetur shpejt, ndërsa mbrëmjen e djeshme ka postuar dy foto të tjera duke u relaksuar dhe duke u argëtuar.

Në foton e parë, Noizy ka postuar një karusel dhe shkruan: “Përshëndetje nga Gothenburg!”

Të dytën ka postuar foton e një vaske.

Pas gjithë turneve verorë dhe aktiviteteve të shumta,  Noizy e ka hak të marrë veten me të mira dhe të bëjë disa ditë pushim. /Blitz.al/

14876069_10210366954668175_670386073_o 14859414_10210366954548172_1724394016_o

Shperndaje