Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy ka postuar fotografinë më të adhurueshme: “E dua kaq shumë!”

Noizy ka postuar fotografinë më të adhurueshme: “E dua kaq shumë!”
November 03
11:47 2016

Reperi Noizy, edhe pse duket se është mjaft i rezervuar për sa i përket shprehjes së emocioneve dhe ndjesive personale, sërish ka momente në të cilat dorëzohet dhe tregohet mjaft i hapur me të gjithë ndjekësit e tij.

Këtë herë Noizy ka postuar një fotografi të adhurueshme me  mbesën e tij, të veshur njësoj në ngjyrë rozë. “Nuk e di se çfarë po mendon ajo, por unë di që e dua shumë dhe dua ta haj fare duke e lyer me ketchup”, – ka shkruar me humor këngëtari.

noizzzzy

Ndërkohë që edhe ndjekësit kanë pasur komente mjaft pozitive për këtë fotografi të Noizy-t. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje